Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradok (de NEM magányosan! ) ha megkövetelem a tiszteletet és a kölcsönösséget (ide értem a kölcsönös szexuális örömforrást)?

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom, sok férfi egoista, lekezelő, arrogáns és még a szexben is csak a saját öröme érdekli.

Ezt pedig nem engedem többé, egyiket sem!

Ha egy férfi ezek után alpári módon beszél velem, vagy még kezet is emelne rám, a szexben sem teljesít úgy, hogy nekem is jó legyen, nemcsak neki, kiadom az útját!

Találok-e olyat, amelyik tisztelettudó és a szexben is jó?

A legtöbb férfi leszopatja magát, még arra is lusta, hogy normális módon szeretkezzen egy nővel. Ha mégis, nem érdekli a közös örömszerzés, de elvárja, hogy a nő kényeztesse.


2011. júl. 14. 15:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jesszus, milyen idióta válaszadók is vannak... :-)))
2011. júl. 15. 10:49
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, az IGAZSÁG MIATT szoktak megsértődni!!! :-)))
2011. júl. 15. 10:50
 13/14 anonim ***** válasza:
"Minden férfi annyira lesz igazi férfi, amennyire igazi nő a mellette lévő nő."
2011. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Részben adok igazat,mert valóban léteznek ilyen férfiak ugyanúgy,mint létezik verekedős ,és agresszív gyerek a suliban.Sőt 10 nőből 9 élete során legalább egyszer belebotlik ilyen típusú férfiba.Elkapja ,mint a bárányhimlőt ,és ,,kigyógyul" belőle ill.tanul a leckéből.Megkapja az elégtelent,mert nem tanult,és legközelebb máshogy csinálja.

Az valóban elgondolkoztató,ha sorozatba ilyenekkel találkozol.Anno suliban még voltak arrogáns ,és beképzelt diáktársnőim.Irigyeltem őket,mert én nem tudtam olyan lenni ,mint ők.Utólag hála istennek.Szinte mindegyiknek olyan párja is volt mint saját maguk(sorozatba).

A másik lehetőség,hogy az elején mégis úgy érzed nem felel meg ,akkor odébb állsz.Nem tudod átformálni a másik embert.Egyszer-kétszer megkérheted nem -e csinálhatná másképp az ágyban.Utána,ha nincs változás akkor a döntés a tied.

2013. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!