Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap indulunk nyaralni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap indulunk nyaralni de rettegek? Megfog csalni.

Figyelt kérdés
3 hónapja ideiglenesen szét mentünk mert innen onnan hallottam elég ordenáré dolgokat.Minden második nővel táncolt meg kavart amikor én otthon feküdtem betegen meg lázasan aztán buli után volt pofája befeküdni mellém mintha semmi nem történt volna.De annyira szeretem és annyira aranyos dolgokat mond nekem és tényleg mindenben segít/segített hogy megbocsájtottam.Azóta minden zökkenőmentes.Viszont holnap indulunk a Balatonra egy hétre és nagyon nagyon félek hogy ott mi lesz.Többen megyünk vagy 7-8-an baráti társasággal.Olyankor aztán dúl a szerelem a barátom és a haverjai közt.Levagyok olyankor szarva:( Biztos elfog menni nélkülem is bulizni és félek mi lesz akkor.Igazából már meg is gondoltam magam hogy elmegyek mert inkább csinálja úgy hogy nem vagyok ott mint úgy hogy ott vagyok és inkább ne feküdjön be utána az ágyamba mintsemhogy ott legyek és még beis feküdjön.Mit csináljak?Nem tudok már bízni benne?Szerintetek ennek a kapcsolatnak befellegzett?
2011. júl. 14. 16:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
20/L Ha valaki kérdezné
2011. júl. 14. 16:51
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor még hivatalosan is a barátnője vagy. Akkor meg nem értem miért ne bulizhatnátok együtt.
2011. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
*nem tudok már bízni benne(nincs kérdőjel)
2011. júl. 14. 16:51
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele.
2011. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez a "11 éves" gyerek meg előbb tanuljon meg írni...
2011. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert nálunk ez így működik.Amikor többen vagyunk akkor a fiúk általában elkülönülnek tőlünk csajoktól.Van hogy nélkülem megy el bulizni mert a többiek elrángatják,én meg nem akarom visszafogni mert akkor a hülye haverok mondogatják szegénynek hogy "mivan egy csaj parancsol neked?" Úgyhogy inkább hagyom.
2011. júl. 14. 16:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezek a dolgok amiket csinált bebizonyosodtak, és még látsz rajta jeleket a folytatására akkor szerintem ez a kapcsi meghalt. Tégy ahogy jónak látod. Neked kell ezt érezni.
2011. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze, hagyd is, hogy kimozduljon néha a haverokkal, de mond neki, hogy te is szeretnél vele lenni, és ha nem vagy vele az nem azt jelenti, hogy nincs barátnője.
2011. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szeretem de bízni nem tudok már benne.Se veled de nélküled helyzet azthiszem:(
2011. júl. 14. 16:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg... Szánalom, ettől vagyok életképtelen? De, cseréltem fel. De rohadtul nem adtál értelmes választ.
2011. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!