Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rettegek ennyire ettől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettegek ennyire ettől?

Figyelt kérdés
A barátom szeptembertől új életet kezd Budapesten az egyetem miatt. Én ez miatt annyira de annyira el vagyok keseredve :( A gimiben ismerkedtünk meg, 2 éve vagyunk együtt, és 2 évig kb minden nap együtt voltunk a kolesz miatt. Most elmegy. Nyáron is nagyon sokat voltunk együtt. Fáj belegondolni hogy mi lesz jövőre.:( Szerintetek ki fogjuk bírni? És ha elmegy, hogy terelhetném el a figyelmemet arról hogy nincs velem minden percben?
2011. aug. 14. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatot tarthattok, de az nem fog beválni. Az mindig tré. Ha meg olyan messze lesz, akkor szerintem lehet, hogy másik bnője is lesz, de nemtudni, ez emberfüggő, hogy ki mit tesz.
2011. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat is műkődhet, ha igazán akarjátok :) Mi 1 évig 320 km-re voltunk egymástól, mai napig együtt vagyunk.
2011. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

TÚL LEHET ÉLNI. Persze leginkább akkor, ha látod a végét. Te nem mész később utána? 2-3 évet tényleg ki lehet bírni, annál több lehet, hogy necces.

A mindennapok persze teljesen mások lesznek. Remélhetőleg nagyjából megegyezik az igényetek a kommunikáció mennyiségével kapcsolatban, ha nem, az szintén megnehezíti a dolgokat. (Az én barátomnak ilyen helyzetben szerintem napi 5 perc telefon meg egy sms elég lenne, én meg szívem szerint 2 naponta 1-2 órát skypeolnék.)

Szóval ha úgy látod megéri, hajrá! Éretten kell róla gondolkozni és előre nézni. Rengeteg pár nem olyan szerencsés, hogy minden nap együtt lehetnek.

2011. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de én 3 év után megyek utána...de azt még ki is kell bírjuk. Remélem megleszünk így is, mert egy szakítást nem élnék túl. Annyira szeretem:)
2011. aug. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!