Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném színesebbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném színesebbé párommal a szexuális eletunket?

Figyelt kérdés
16 vagyok, a párom 22, 9 honapja rendszeresen szeretkezunk. elvezzuk is meg minden, dee szeretnék valami ujat vinni a dologba :)
2008. febr. 28. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok ki új, exrém helyszíneket, új pózokat, nézzetek együtt szexfilmeket, amiből láthattok újakat, tanulhattok újakat. Hidd el az nagyon jó először én is kétségekkel kezdtem el ezt, de engem is nagyon izgat a dolog. Esetleg vegyetek vmi segédeszközt.
2008. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár szerintem még fiatal vagy a dologhoz, ahhoz meg főleg, hogy máris unalmas legyen, mégis valami segédeszközt javaslok, pl.: műpénisz.
2008. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretik a szerepjátékokat is. PL. ma te egy pincérnő vagy, ő vendég, vagy te kurva vagy, ő kuncsaft, vagy ő rendőrbácsi, te járókelő


Szado-mazo játékok?


Izgalmas fehérneműk, lakkruha, kötözködés, csak a fantáziád szab határokat.


Orális szex, anális szex.

2008. febr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!