Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar esküvőt? Baba csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar esküvőt? Baba csak jó pár év múlva?

Figyelt kérdés
A párommal szóba került a gyerekvállalás ő 23 éves én 20,elég komoly a kapcsolatunk de azt mondta h kb 7év vagy 10 év múlva jöhet a baba,esküvőt pedig nem akar mert felesleges pénzkidobás,de gyűrűnk lesz!Mit gondoltok?
2011. júl. 14. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
neked ilyen sürgős? nekünk egyik se lesz, úgy is jöttünk össze. igaza van, nem kell ilyen fiatalon tönkretenni az életeteket
2011. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

"igaza van, nem kell ilyen fiatalon tönkretenni az életeteket"


Jézusom. Tökre meglepődök mikor ilyen olvasok. Szerinted egy gyerek tönkreteszi az ember életét? Én nem ítéllek el azért, mert így gondolod, de azért az erős, hogy ezt tartós normálisnak.


Kérdező: A ti kapcsolatotok, nektek kell ezt együtt megbeszélni. Én pl. 30 éves koromra már szeretnék babát.

2011. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az esküvővel kapcsolatban. Minek rá több százezer forintot kidobni, ha úgyis elváltok pár év múlva. Bár tudom, hogy ez nem tesz jót a népességfogyásnak, de a gyereket fel is kell nevelni. Jó dolog, a szerelem, de vajon 20 ill. 23 évesen készen álltok már a szülő szerepre, mert ez nagyon nagy felelősség? Ja, vagy segítenek a szülők. De meddig? Ha pedig azt tervezed, hogy majd a tudtán kívül teherbe esel és akkor majd elvesz, akkor ez nagyon rossz ötlet.
2011. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

"Minek rá több százezer forintot kidobni, "

Minek? mert ilyen (általában) egyszer van az ember életében, egy esküvő egy örök emlék, amit majd elmesélhet a gyerekeinek. Tény, hogy elég fiatal vagy még egy esküvőhöz.

Még bármi történhet veled. Nektek kell megbeszélni.

2011. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom h a mi dolgunk,csak kíváncsi voltam a véleményetekre!:)
2011. júl. 14. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy gyerekkel elrontani az életeteket?! Abba belegondoltál már, hogy mi van ha a te szüleid is ilyen idiótán gondolkodnak, hol lennél most?!

23 évesen még nem álltok készen?! Az én édesanyám 18 volt, édesapám 21, amikor születtem; nem tartoznak kissebséghez, és nincs náluk csodálatosabb szülő, a világon. Részemről, ha nem várná el a társadalom, hogy tanuljak 25 éves koromig, már szívesen férjhez mennék, gyereket szülnék. Ez az élet rendje. Ha mindenkiből karrieréhes, munkamániás, ateista és még fanatikus is. De ez csak az én szerény véleményem....

16/L

2011. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!