Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónap múlva 19 éves leszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap múlva 19 éves leszek, még egy barátnőm SE volt. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Sokan jóképűnek tartanak, tehát nem hiszem, hogy valami súlyos testi hibám lenne. Kocka se vagyok, sőt! Nincs játék a gépemen. De valahogy a kapcsolat eddig kimaradt az életemből :(. Ennyit számít, hogy nem járok "bulizni"? 18/f
2011. okt. 30. 22:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Pasziánsz meg aknakereső se? Te beteg vagy?
2011. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyit számít. De ha megnyugtatlak, az emberek többsége a feleségével nem buliban találkozik.
2011. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Mégis akárkinek panaszkodok, hogy nincs senkim, egyből az jön, hogy már hogy lenne, ha nem jársz bulizni?
2011. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogy komolyabb választ is adjak, a nem bulizással csak sok ribancról és csalódásról maradsz le. Az igazi nőket nem ott kell keresni.
2011. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
52%

NEm!Ha nem mész bulizni,ismerkedni akkor nem lesz semmi!

A postás nem fog magától becsengetni!

Ha pedig nem jársz bulizni Kocka vagy!

A csajok nem szeretik az otthonülős egyedeket! :O

2011. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 life is beautiful ***** válasza:
100%

képzeld mit mondok, nagyon sok nem jóképű embernek is van barátnője:\ ugye milyen elszomorító ,hogy ha neki megy ,annak aki kinéz is vhogy miért nem


a hiba a személyiségedben van, szerintem túlságosan merev vagy, túl komolyan veszed a csajokat(én legalább is ilyen vagyok, nekem már összejött pár csajjal ,de én sem büszkélkedhetem túl jó csajozási készségre)

ezen lehet ám változtatni ,igaz hogy 55x nehezebb mintha úgy neveltek volna, de semmi értelme elkezdeni nyavajogni, úgyhogy ideje nekiállni ,olvass önismeret fejlesztő könyveket, tanuld meg milyen az mikor leszarod a dolgokat(én is ezt próbálgatom).. mikor nem másnak hanem magadnak akarsz megfelelni:)

18f

2011. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
semmit légy laza vágd bele magad és szerezz egy nőt
2011. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
"szerezz egy nőt". hol??
2011. okt. 30. 22:40
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

én csaj vagyok, nekem sincs kapcsolatom, már nagyon rég volt, és én sem járok bulizni, de ettől még nem vagyok kocka...


17/L

2011. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
hol laksz? xĐ
2011. okt. 30. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!