Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? :O lécci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? :O lécci nagyon fontos minél hamarabb szeretnék választ kapni ráá!

Figyelt kérdés
A barátommal kb hónapja vagyok együtt .Mindennél jobban szeretem és nem akarom elvesziteni.És sztem ő is igy érez irántam .Csak egy a baj. Nagyon szeretne velem lefeküdni. De én nem hiszem h ez jó ötlet, elvégre még csak leszek jövőhónapban .. meg nem tudom .... Ő már nem szűz ..én az vagyok De nem is ez a baj Hanrm h félek h anyám megtudná és akkor ő nem tudom mit csinálna ... Az biztos h eltiltana a barátomtól és azt nem szeretném !! Nagyon szeretem !! DE akkor most mit csináljak ?? Lécci segítsetek !!! Nagyon fontos Mihamarabb válaszokat várok Köszönöm szépen előre is !!!
2011. júl. 14. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele.Ha szeret akkor is veled marad.Ha meg nem marad veled akkor még jól is jártál:)
2011. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd a baratodnak h lefekudjon veled... Szeret kivan teged...
2011. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy felkészülve még rá. Ha szeret, meg fog várni téged. Ha meg nem, kit érdekel? ;)
2011. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hány éves is v? csak mert a szám az ki maradt :D


am : ne 1 hónap után szűz csajt megfektetni kicsit tapló és mellékesen: itt rohadjak meg ha szeret :)


19F

2011. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha szeret vár.. am korod lemaradt...

ha tényleg szeret vár.. én barátom is hamar leakart velem feküdni, de 3 hónapot mindenképpen várj

16L

2011. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem csináljátok análba. Ő jól megrakja a popódat, te pedig szűz maradsz, mindenki jól jár:D
2011. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:
sztem se szeret téged..:) 1 hó után megdönteni?.. ejjej.. elvakít a szerelem picilány.
2011. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne tedd,mert nem vagy még felkészülve rá.Ha ezért elhagy nem szeret igazán,és nem érdemli meg,hogy neki add a szüzességed.
2011. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsi kicsit elirtam ... siettem :::

Kb 4 hónapja vagyunk együtt és 15 leszek ...

És én se igazán tartom jóötletnek h ennyi isősen...

2011. júl. 15. 07:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes 15 éves tinédzser:)
2011. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!