Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megöl a tehetetlenség, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöl a tehetetlenség, most per pillanat, nem tudok mit csinálni, ez olyan szar patt helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jóban vagyok, és több lesz valószínűleg. Na és szó nélkül lelépett, mert nem nem küldtem el neki 1-2 dolgot ( amit elakartam küldeni, csak kicsit kérettem magam). Ez most volt, azt mondta kimegy egy kicsit. Ennek már több mint 3 órája. Itt vártam, de már nem bírom tovább hívtam párszor, küldtem neki sms-st, tétlenül ülök itt meg mászkálok. Nem tudom mit tegyek annyira szarul esik, pedig most nagy szükségem lenne rá, sajnos másban nem nagyon bízok. ÉS nem bírom tovább. :S
2011. júl. 14. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tehát arra volt időd hogy megkérdezd ezt itt, de arra nem hogy utánamenj....
2011. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem itt lakik.... Ennyi eszed lehetne...biztos utána mentem volna... meg mennék de nem tudok...
2011. júl. 14. 23:16
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ez most volt, azt mondta kimegy egy kicsit."


Ez a következőket jelenti:

A) Tárgyként utalsz a nőkre, ergó 1 patkány vagy, lehet emiatt "hagyott" ott?

B) "...azt mondta kimegy egy kicsit." - Múlt időre való utalás jelen használatával, azaz a közelmúltra utal, s emellett a megfogalmazásból látszik, hogy onnan ment ki ahol te jelenleg tartózkodsz.

C) Ha nincs meg a 8 általánosod sem akkor kérlek ne ugassál, mert lecsaplak, mint csendőr a cigányt.

2011. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

gyere köcsög. várlak szeretettel.

baszod ha neked akkor is amikor ideges vagy, meg magad alatt vagy a sulin jár az eszed csak sajnálni tudlak.

2011. júl. 14. 23:24
 5/18 A kérdező kommentje:
Élőbe te se bírnál ugatni, olyan vagy mint egy retkes cigány. Szerintem rohadtul lehetett érteni mire gondolok, de neked ide kellet jönnöd rajolni meg vagánykodni.
2011. júl. 14. 23:26
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

A férfiak nem idegesek és nincsenek letörve a nők miatt, ők konstruktív gondolkodással töltik azt az időt is.

Ha neked ilyesmiken jár az eszed akkor valószínűleg meleg vagy, akkor viszont meg minek a nő neked?

2011. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Talán alapból szar hangulatom volt? Épp ahogyan le írtam? Mint elmondtam most magam alatt vagyok, és kellet volna valaki mellém ő csak rá tett egy lapáttal.
2011. júl. 14. 23:28
 8/18 anonim ***** válasza:

"Élőbe te se bírnál ugatni, olyan vagy mint egy retkes cigány."


A) A retkes cigányok írástudatlanok vagy nagyon rossz a helyesírásuk, tehát én nem igazán lehetek, viszont te...

B) A retkes cigányok igenis ugatnak élőben is.

C) Te egy retkes cigány lennél?

2011. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kiforgatni a szavaimat az megy (Y)

Gratulálok mind1... kösz a segítségedet...

2011. júl. 14. 23:32
 10/18 anonim ***** válasza:
ha ez a gépnél történt, biztos csak kéreti magát. visszanyal a fagyi:D
2011. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!