Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van Egy Lány! Nemrég ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Egy Lány! Nemrég ismertem meg az Egyik közösségi oldalon És Szerelmes lettem belé De van egyy bökkenő Messze lakunk egymástól mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
Ő is kedvesnek meg aranyosnak tart én meg teljesen bele zúgtam de Asztmonta hogy hogy Ebből nemlehet több egy Barátságnál mert messze lakunk egymástól :( De ha ottlaknék a közelbe akkor Járnánk mondta ..De most őszeret egy másik Fiut aki egy picit közelebb lakik hozzá mint én és a fiu is szereti őt ...De én mindennél jobban szeretem esz a lányt ..és nemtudom mit tegyek Elkéne felejtenem mert messze van de nemtudom ..mit tegyek hogy megszeressen?
2011. júl. 14. 23:50
 1/5 Csatkai Béla XD ***** válasza:
54%
menny el napszámba
2011. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Varrjál magadnak ruházatot 20e forintos bankókból, a hatás garantált.
2011. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán jobban fog szeretni, ha tanulsz egy kis nyelvtant. Amúgy komolyra fordítva, nem hiszem hogy szerelmes lehetsz valakibe neten (tapasztalatból mondom, hidd el). Pláne, ha mást szeret.
2011. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értsd már meg,hogy ez nem szerelem!(ha már ilyen sokan mondjuk):D
2011. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg magyarul, komolyan. Én ha neten olyannal beszélek, akit am. nem ismerek, és iszonyatos a helyesírása (mint pl. neked), akkor bennem egy műveletlen/tahó emberként jelenik meg (ettől lehet jófej, meg ilyesmi, de akkor is, belőlem pl. ilyen hatást vált ki). Szóval tanulj meg írni, jó lesz, hidd el.
2011. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!