Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randivonal. Mi értelme?

Figyelt kérdés
Én 25/F vagyok és 6 éve regisztrálva a randivonalon, igaz vagy 1 éve nem mentem fel az oldalra. Miért van az, hogy mindig a velem egykorúak lányok idősebb férfit keresnek, ha írok egy lánynak soha nem válaszol, az esetek 60% azonnal törli is az üzenetet, és a majd 400 levélből szinte 5-6 van aki vissza is írt, de a végén semmi nem történik. Van értelme ennek akkor? Volt valakinek pozitív élménye ilyen oldalakról? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?
2009. ápr. 1. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
en nem vagyok fennt olyen oldalakon, de a noverem igen, nos o egy 25 eves leanyzo es hat neki is hasonlo sikerei vannak, amilyenek neked. Szep, okos, jo munkahelye van es ugyan osszejon neha egy-ket sraccal, de roluk is hamar kiderul, hogy looser-ek. Nem te vagy a hibas a kudarcaidert? Vagy csak rossz lanyokat fogsz ki, vagy olyanok tetszenek, akiknek te nem.
2009. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én nővéremmel is ez van :( 30 éves, általában mindig talál egy-két rendes srácot, de 2-3 hónap után rájön h csak azért vannak vele mert nincs pénzük/jó ha főz rájuk valaki/csak pár éjszakára kellett a nővérem :(
2009. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is regisztráltam egy ilyen oldalon,hát kezdetben nekem is nagyon rossz tapasztalataim voltak,bár én csak másfél éve vagyok fent,pont aznap akartam törölni magam,amikor dec.-ben írt egy srác és úgy néz ki nemsokára találkozni is fogunk :) .Szóval én erre azt mondom nagy szerencse kell hozzá,hogy rátalálj vagy rád találjon vki,de nem lehetetlen.

És észnél kell lenni nehogy csak kihasználjanak!

21/L

2009. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én speciel a Love.hu-ról "házasodtam", vagyis ott volt szerencsém megismerni azt a lányt sok évvel ezelőtt, aki immár a feleségem.


A társkereső oldalakban általában azért csalódnak nagyon hamar az emberek, mert nem jönnek rá, hogy ennek is éppúgy megvannak a maga technikai finomságai, mint az élő ismerkedésnek. Ennek pedig egyenes következményei a fenti válaszolók és az általad is, kedves Kérdező, említett negatív élmények.


Több dolog is van, amire oda kell figyelni, de végső soron minden visszavezethető három igen egyszerű alapelvre:


1.) Legyen fenn magadról (valós) fényképed, és legyen jól kitöltve az adatlapod. Ne titkold se a korodat, se a magasságodat, se a súlyodat, se semmit, és ne is hazudj semmiről, mert annál csúfosabb lesz élőben a lebukás, és annál több a kudarc. Adj meg olyan részleteket is, mint pl. hogy milyen zenéket, könyveket, filmeket, stb. szeretsz, mik az érdeklődési köreid... szóval mindazokat a személyes apróságokat, amikből kiderülhet a másik számára, hogy lelkületben, személyiségben, gondolkodásmódban mennyire passzoltok össze.

És ami a LEGFONTOSABB: ha van olyan rovat, hogy "magamról", vagy ilyesmi, ahol szabad fogalmazásban írhatsz magadról ezt-azt, SEMMIKÉPP NE írj semmi olyasmit, hogy "ide nem tudom, mit írjak", vagy hogy "írj és megtudod" -> garantált a bukás. Igenis vegyél erőt magadon, és legalább egy bekezdésnyi egyéni ismertetőt tessék összehozni, hogy lássák, hogy képes vagy értelmes gondolatok megfogalmazására.


2.) Amikor te nézed mások adatlapjait, figyelj oda ugyanezekre a részletekre. Akik pl. a fenti "írj és megtudod" vagy "nem tudom, mit írjak" frázisokat használják, azokkal általában nem is érdemes törődni.

Akiknek nincs fényképük, azoknak egy minimális hányada azért nem rak fel, mert nem akarja, hogy csak a külseje miatt válaszd, sokkal többen viszont meg azért, mert úgy vélik, előnytelenül néznek ki; ez esetben neked kell döntened, hogy vállalod-e a zsákbamacskát. A fényképesek persze biztonságosabbak (általában).

És ami NAGYON fontos, alaposan nézd át az érdeklődési köreit, kedvteléseit, stb., hogy lehetőleg minél jobban passzoljon hozzád. 100%-os egyezést persze nyilván nem kell várni, de minél több a közös vonás, érdeklődés, annál jobb és annál esélyesebb a harmónia.

ÖSSZEFOGLALVA tehát érdemes eleve a jól kitöltött, alapos, lehetőleg fényképes adatlapok közül válogatni, mivel ezeknél a legnagyobb az esély arra, hogy valóban értelmes ember áll mögöttük.


3.) Ha először írsz valakinek, SEMMIKÉPP NE írj semmi olyasmit, mint "Helló, ismi?", vagy "Tetszel, írsz?", mert az ilyen és hasonló esetekben nem is csoda, ha azonnal megy a leveled a kukába. Ez éppen olyan szegénységi bizonyítvány, mint amikor "nem tudod, mit írj magadról". Legyél egy kicsit bőbeszédűbb, bontsd ki szépen, hogy miért éppen neki írsz, mi az, ami megfogott benne, mik a közös vonásaitok, és hogy mennyire jó, hogy végre találtál valakit, aki ilyen, és ezért nagyon szeretnéd megismerni, stb. ; így máris sokkal több az esélyed rá, hogy (pozitív) választ kapj.


Ha mindezt megteszed, akkor tényleg elkövettél mindent, amit tehetsz, az esélyeidet maximalizáltad. Persze még így is kell szerencse a dologhoz, de így már tényleg minimalizálhattad a szerepét, mivel te megtettél mindent, amit lehet.


Szóval összefoglalva: alaposság, éberség és jó fogalmazás a kulcs.

2009. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a hosszú választ, de ezeket a dolgokat mind elkövettem. A nők csak tettetik magukat, és arra várnak, hogy a nagy ő jelentkezzen, míg 300 másik sráccal csak játszanak, és amikor eljön az általuk nevezett igazi döbbennek csak rá, hogy lehet, hogy a 300-ban volt az igazság.
2009. ápr. 1. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy lehetőség van még, amiről szó lehet: társkereső és társkereső (oldal) között is van különbség, még ha csak minimális is. Más a közönsége a Randivonalnak (amit én pl. sose szerettem) és más pl. a Kedvesem.hu-nak. Más az NLC-nek és más a Love.hu-nak.


Igazából ezt az utóbbi kettőt tudnám ajánlani, hátha ott szerencséd lesz; nekem legalábbis úgy tűnt, valamivel jobb a felhozatal ezeknél.

2009. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! En egy evvel vagyok idosebb nalad , nem tudom kiknek irsz , de az utolso valaszolo nagyon jol leirta. Nekem is nagyon sok ilyen levelet kuldtek,de bennem volt annyi, hogy valaszoljak es nem toroltem a levelet. De abban biztos voltam, hogy mar most meg sem akarom ismerni! En par honapot voltam egy ilyen oldalon talan szerencsem volt , talan nem . De harom kapcsolatom lett belole es szamtalan randi. Persze sok kozuluk csak egyszeri talalkozas volt,azert nem panaszkodhatok. Nem fogtam ki nagyon hulyeket.Ket rovidebb kapcsolat utan talalkoztam a mostani parommal,tavaly februarban.Decembertol leveleztunk,aztan talalkoztunk es azota nem is toltottunk el napot egymas nelkul.De ha akkor nem lakott volna a kozelben talan nem is talalkoztunk volna,mert mar en is kicsit belefaradtam a folytonos randikba. Ezert ne add fel. Talan pont ma fogsz talalni magadnak valakit a neten. Mellesleg a parom kulfoldi es o az osszes partneret a neten ismerte meg ! Ez is egy veglet ... neked sok sikert !
2009. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!