Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint beleszerettem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint beleszerettem a volt barátomba. Mit kéne tennem? Lenne értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már, hogy vége, és ő mondta ki. Jóban maradtunk, de semmi több. Írjak neki esetleg chaten, vagy mit tegyek?:/
2011. okt. 22. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEE....Kidobott és még képes lennél megalázni magad? "Megint beleszerettem"-> Még ki se szerettél belőle. Szakítsd meg minden kapcsolatot vele és kezdj új életet!!!
2011. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább még mindig szereted, és nem megint. 2x ugyan-abba nem lehet beleszeretni.
2011. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DiMalto ***** válasza:
ha szereted magad megalázni akkor bátran írj neki......neked nincs semmi méltóságod?
2011. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez nem megaláztatás. ha lehet egy szakítást jónak mondani, akkor ennél szebbet-jobbat nem is kívánhattam volna.. és de, bele lehet szeretni valakibe kétszer is akár! túl lettem rajta, nem érdekelt, majd mostanság megint kialakult bennem ez az érzés..és nem, nem csak újra előjött!
2011. okt. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!