Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nagy szerelem, szakítás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagy szerelem, szakítás. Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
Tehát volt már olyan veletek,hogy a szerelmetek,akivel elképzeltétek a jövőt,aki nélkül úgy érezted nem tudnál élni,szakított veletek? Hogy viseltétek? Hogy tettétek túl magatokat rajta?
2011. júl. 15. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=WwlNPhn64TA


közvetlenül aláálltam volna :/

2011. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem baj,hogy lány vagy. Örülök,hogy újra sikerült:)

Köszönöm a válaszokat! Főleg a fruttikat:)

Jöhetnek még! Érdekel...

2011. júl. 15. 15:53
 13/15 mikorka ***** válasza:
49%
Mikor nekem az első komoly kapcsolatnak vége lett, 17 voltam és hát az első hétben hót részeg voltam, sírtam, bömböltem, gusztustalan voltam, ilyet egy férfi ne.... aztán később észbe kaptam és tűrtem és feledtem és megdugtam két osztálytársát :D
2011. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

1 éve szakított velem, előtte 1 évig jártunk, Óvodás korom óta nem sírtam, de miután szakított zokogtam mint egy csecsemő. Nagyon sz@r volt. Aztán kb még 3 hónapig egyfolytában rá gondoltam, közös képeket nézegettem, akárhova mentem mindig az arcát kerestem...Utána észbe kaptam, hogy feleslegesen marcangolom magam, és eldöntöttem hogy gyökeresen megváltoztatom az életem. 99%-ban lecseréltem a ruhatáramat az addigi nem túl stílusosról sokkal jobbra. Elkezdtem edzeni, izmosodni. Elolvastam rohadt sok pszichológiai témájú könyvet és elkezdtem ismerkedni új emberekkel, új helyekre mentem, lányokat szedtem fel. Ez mind mind segített abban, hogy kiszeressek belőle, sőt szinte új életem lett ami sokkal jobb. Hát ez az én sztorim.


23f

2011. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő(de főleg az utolsó)!

Nagyon nagyon köszönöm! Ilyen történetekre vagyok kíváncsi. Remélem megtaláljátok a nagy Őt:)

2011. júl. 15. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!