Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan esetetek, hogy sajnáltatok szakitani a párotokkal (nem egy 3ik személy miatt), csak úgy éreztétek elmúlt már a szerelem és csak azért maradtok vele, mert nem akartátok megbántani? (mert tudtátok hogy mennyire fog fájni neki a szakitás)

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Egy ilyen érzés valaha fordulhat-e jo irányba?
2010. márc. 12. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
igen, szinte mindegyik pasimat meguntam XD de a szakítást mindig halogattam, hül.ye módon.... amugy, az idő minden sebet begyógyít:D velem is sszakítottak, akkor kur.va sz.ar volt, mégis túléltem:_)
2010. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én 6-szor visszamentem hozzá, mert szeretett és sajnáltam, meg szerettem is (nem szerelemmel) és könyörgött. De 6-odszorra is szakítottunk.
2010. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vele szemben sem jó hosszú távon. Például elzárkózhat valakitől, aki boldogabbá tehetné, mert hűséges akar lenni.
2010. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen más a szeretet és a szerelem. Ha nehéz is de meg kell mondanod neki, hogy nem ő az a személy akivel el tudod képzelni a hátralevő éveidet. Különben ő csak hiú ábrándokat fog kergetni, te meg beleesel abba a csapdába, hogy kénytelen leszel megszeretni azt amit kaptál, nem pedig azt kapod meg amire vágysz. Te nem leszel vele boldog soha. Nem lesz neki könnyű de majd beletörődik.
2010. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én 2,5évig voltam eggyütt a barátommal, egy idő után észre lehet venni, hogy nem érdeklődik feléd vagy fordítva nálunk ő volt ilyen...Én próbáltam mindent megtenni, de őt nem tudom miért nem érdekeltem már..Lehet egy 3. személy miatt, de lehet csak kiszeretett belőlem..És tudta ,hogy nem bírnám ki ha szakítana velem ezért lehet direkt csinálta ezeket a dolgait, hogy én szakítsak vele..hát elérte a célját..

Bocsi, hogy hosszú lett..és nem is erről kelett beszélni..

De nehéz a szakítás, ha már nem szereted a párod akkor jobb ,hogy ha minnél előbb véget vetsz a kapcsolatotoknak, mert mindketten szednvedtek csak, te azért ,mert nem szereted ő azért, mert nem tudja most mi van.Senkinek se jó.Az a baj ,hogy mindenhogy fájni fog, sajnos az élet csak így lehet teljes ,hogy ha szenvedünk is:(

Még egy jó tanács a döntésed előtt azért jól gondold meg ,hogy biztosz ezt akarod -e, és szerintem ha adsz magatoknak még egy esélyt nem sok rossz lehet belőle.

2010. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha szakítasz vele minél előbb, minél tovább húzod, annál jobban fog neki fájni.
2010. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!