Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változnak az érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változnak az érzelmek egy távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Például hogyha nem találkoztok 3 hónapig..

-Az idő múlásával erősödnek az érzelmek vagy gyengülnek?

Mert gondolom, hogy nem hiányozhat folyamatosan 3 hónapon keresztül valaki ugyanolyan intenzitással. Vagy nem vágyhatsz a szexre ugyanannyira.


Mert én pl azt vettem észre magamon, hogy az elején teljesen depressziós lettem, egy hónapon át, így a második hónapra összeszedtem magam, lefoglalom magam munkával, tanulással, nincs is szabadidőm. És így pl. már sokkal türhetőbb a hiánya több szempontból. Ez normális, vagy rosszat jelent?


Persze tudom, ezekre a dolgokra nincsen séma, személyes tapasztalatok érdekelnének.

23/L


2011. júl. 15. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent rosszat.
2011. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is volt távkapcsolati része,vagyis 1 hónapig nem láttam(persze kijelöltünk 1 időpontot amikor lejön hozzám)..na mind1 engem ő ebben az időben megcsalt majd visszajött,ujra meglátott és állítolag akkor rájött h hiányoztam Neki és,h akkor is gondolt Rám,és nagyon szeret.elvileg az ő érzései erősödtek..:S
2011. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán megszokod a hiányát és később majd mikor sokat lesztek együtt, nem tudtok majd mit kezdeni egymással. Mert azért csak nem olyan mintha minden nap látnátok egymást, élmények személyes mesélése, átélése... sztem ha ez huzamosabb ideig megy, még a kapcsolat rovására is mehet, mert mindkét fél a saját helyén foglalja le magát és így lehet hogy egy idő után teljesen idegenek lesztek egymásnak, elhidegültök egymástól. Itt nem konkrétan a szexre értem, mert köztünk sincs egy éve, pedig mi minden nap találkozunk, hanem az egyéb élményekre.
2011. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FAKhelper ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem tett jót a távkapcsolat, bár attól is függ, milyen sűrűn találkoztok és mennyire komoly. Kb fél éve voltam együtt a barátnőmmel, mikor az egyetem miatt 220km-re kellett mennem és persze gondoltam, hogy nem lesz jó vége, de abban a helyzetben számomra megváltozott minden körülmény és egyszerűen teljesen másképp álltam hozzá is. Nem volt más lány ott, csak egyszerűen megváltozott minden, 2 hetente találkoztunk és kezdtem magamon is észrevenni, hogy már szinte a napi kapcsolattartáshoz sincs sok kedvem. Aztán persze nem lehetett más a vége, mint szakítás. Szóval a helyzetedben, ha le tudod magad foglalni és nem érzel változást, akkor elképzelhető, hogy működik majd, nekem nem jött össze és nem is valószínű, h belevágnék megint.

20/F

2011. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

FAKhelper-t kérdezném, vagy valakit, aki átélt hasonlót, mint ő.

Utólag visszanézve hogyan lehetett volna megmenteni a dolgot, hogy ne így történjen, hogy ne távolodj el attól a lánytól érzelmileg? Tehetett volna ő bármit, amivel fenn tudja tartani az érdeklődésedet, az iránta érzett lángolásodat?

2011. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!