Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, tudtok vonzódni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tudtok vonzódni egy olyan lányhoz akinek volt pár egy éjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

Esetemben, megismertem a lányt, teljesen szimpi stb..

majd megtudtam hogy pár hónapja, egy sráccal(ismerős) többször is megfeküdt, mert csak úgy.

most már Valahogy undorodom tőle... és szerintem ez normális nem de?


2011. júl. 16. 01:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
a vonzódnit úgy értem persze hogy, szerelmes tudnál e lenni?? mert valahogy nálam az érdeklődés iránta megszűnt.. :/
2011. júl. 16. 01:03
 2/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ha neked ez a beállítottságod, ahhoz szíved joga hogy ez alapján válaszd meg kikkel szeretnél ismerkedni.


Én nem tennék úgy mint te, mert nekem elfogadható. Az ismerettségi körömből a legtöbb férfit szerintem úgyszintén nem érdekelné a dolog, mint engem.


Ugye akkor gondolom neked sincsenek egyéjszakásaid és gondolni sem tudnál ilyenre?

2011. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
a-aaa, persze mond neki hogy szereted, húzd meg párszor utánna pörgesd meg úgy hogy vissza ne találjon....
2011. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha a csajok nem szeretnének bele olyan pasikba akiknek már volt néhány egy éjszakás kalandja, az emberiség kihalt volna.


Meg azt írod egy darab ismerős sráccal. Ha végigment volna rajta már egy focicsapatnyi idegen, akkor még azt mondom, oké. De egy darab ismerős... Az minden csak nem a világ vége.


Ja még valami. Ha magadra és a férfiakra is érvényesnek gondolod azt, amit itt a nőkre undorítónak, akkor vedd úgy, hogy egy szót sem szóltam.

2011. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudok.
2011. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kihalt volna az emberiség, ha csak azokhoz a nőkhöz és férfiakhoz vonzódna a másik nem, akiknek soha nem volt futó kalandjuk. :D De a te dolgod. A lány is biztos talál magának valakit, aki így is tudja szeretni, tisztelni, elfogadni és te is találsz magadnak lányt, aki megfelel az erkölcsi normáidnak és az elvárásaidnak.
2011. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vonzana, egy-két alaklomra, de hosszútávra nem.
2011. júl. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

húzd meg aztán mehet a levesbe az ilyenek arra valók :D

23f

2011. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok feküdt már mellettem lány akivel úgyvolt hogy 1 éjszaka és annyi de abszolút nem volt semmiféle vonzalom mikor ott voltunk hogy..


"Ja még valami. Ha magadra és a férfiakra is érvényesnek gondolod azt, amit itt a nőkre undorítónak, akkor vedd úgy, hogy egy szót sem szóltam."


Én nem általánosságban mondom, ez most rólam, és róla szól és ő ilyen volt vagy még most is ilyen.. nem tudom.. de kutyából nem lesz szalonna.


"A lány is biztos talál magának valakit, aki így is tudja szeretni, tisztelni, elfogadni és te is találsz magadnak lányt, aki megfelel az erkölcsi normáidnak és az elvárásaidnak."


Valahogy énis ebben reménykedem csak kicsit szarul esik még most.. pedig nem volt semmi komolyabb..


A többi válasz h "húzd meg és csá" ez nekem már 1x nem jött be és most sem igazán tudnám eljátszani.. :)

Nekem a lányok iránti vonzalom valamiért mást jelent.. =D


Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 16. 09:16
 10/19 anonim ***** válasza:

akkor nem gondolod hogy az az ismerősöd is himringyó?? vele se foglalkozz mert a csaj megkapta őt...többször is

Ez nem normális dolog??? mi lenne ha a nők undorodnának azoktól a pasiktól akiknek volt egyéjszakás kalandjuk??? emberiség nem lenne a földön...Nem értem miért baj az amit csinált??nem voltatok együtt ezért nem csalt meg szóval nem értelek.

"mert csak úgy" gondolom azért hogy jól érezze magát és nem volt senkije, szexelni meg a nőknek is kell mert ha a nők nem szeretnének szexelni akkor emberiségnek annyi lenne.Nem tudom melyik paraszt volt az a ki kitalálta hogy a nők nem szeretik a szexet meg a férfiaknak több szex kell pedig ez nagyopn kiba.szottul de nem így van..Vagy akkor amelyik nő szexelni akar az használjon vibrátort??....nem hinném mert ott a férfi a nőnek. ha a férfiak szexelni akarnak akkor őkse guminőt használnak.

2011. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!