Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éves kapcsolat mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves kapcsolat mellett képes vagyok vonzódni más fiúkhoz is. Ez normális? Több infó alul.

Figyelt kérdés

Van egy több, mint másfél éves kapcsolatom. Viszont vannak fiúk, akik ugyanúgy felkeltik az érdeklődésemet, sőt, vonzódom is hozzájuk. Szexuális tartalmú álmaim is vannak más fiúkkal (nem túl gyakran). Ez azokkal is előfordul, akik szeretik a barátjukat? Van valami probléma, vagy ez normális?

20 éves leszek hamarosan..


2009. aug. 30. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális dolog... a pasid is gondol biztosan más lányokra még azon részen is hogy megnézi mondjuk a feneküket és elképzeli milyen lenne vele csókolózni vagy szeretkezni de mégsem teszi mivel hűséges ^^csak jó belegondolni de amúgy meg nyugodj meg és állj ellen a kísértésnek ^^
2009. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Néhány érv:

A változatosság gyönyörködtet!

Minek menjél gyorsbüfébe ha otthon vár a vacsora?!

A másik is ugyanolyan büdöset ...

szerintem.....

2009. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez még normális,míg fantáziálsz cs ne nagyon emlitsd a párodnak :D nekem 3éves kapcsom van, s most kezdtem el fantáziálni csak egy konkrét személyről.Olyan kisugárzása van meg érintése áááá meg helyes is. De SOHA nem tenném meg. inkább előbb otthagynám a párom mint megalázzam,megcsaljam,de egyik sem fordult meg a fejemben :)
2009. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:

én is ilyen helyzetben vagyok mint te,de nem hagyom ott a páromat,mivel van egy csodálatos kisfiunk!és természetesen szeretjük egymást,de néha olyan jó fantáziálni nem??:))

2009. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!