Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok, beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, beleszerettem egy nálam 8 évvel idősebb pasiba, ő viszont párkapcsolatban él, de szórakozik velem. Szerintetek elmondjam neki, hogy mit érzek? :D

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hülye vagy és legjobb esetben csak jól megdugatod magad vele, igen, kérlek mondd el neki! Így kerek a világ.
2011. júl. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiféleképpen sem! Gondolj csak bele, hogy milyen élet várna rád. hogy össze gyere egy olyan emberrel aki nemcsak idősebb, de még csak nem is független.

Ennyire azért nem viszkethet, hogy ilyen őrültséget tegyél.

Később úgyis megbánnád.

2011. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy "szórakozik veled"? Hogyan szórakozik? Szexeltek és kihasznál vagy olyan jeleket küld feléd amiből te azt a következtetést vonod le hogy tetszel neki/szórakozik veled. Én a helyedben minél gyorsabban elfelejteném hogy a világon van és megszakítanék vele minden kapcsolatot. Ha meglátnám az utcán átmennék a túloldalra. Ha elmondod neki mit érzel magadból csinálsz hülyét.
2011. júl. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak megakar fektetni. Ha elmondod neki mit érzel akkor jobban fog rád startolni.
2011. júl. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem se mond el neki ... kivéve ha megakarod magad dugatni :P, de ha nem akkor felejtsd el és kerüld el messzire
2011. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szörnyű....
2011. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy hogy odaírja, szeret imád... meg menjek fel a lakására. idegesítő!
2011. aug. 3. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!