Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek ez az alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ez az alak milyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami szerencsés a fiúk terén.. és az önbizalmam is a béka feneke alatt van. :D Szóval ezek lennének: [link] [link]
2011. júl. 16. 22:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
és van kedved ismerkedni?kihangsúlyozom hogy nem baj ha nem megoldható,vagy nem akarod.
2011. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
ja, és 16/F-vagyok amúgy.
2011. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
jó. írj privit ... és msn-t is adj :P felveszlek, és dumálhatunk :D
2011. júl. 19. 15:10
 64/65 anonim ***** válasza:
írtam privt,2-t is.megkaptad mindkettőt?Van facebookod?
2011. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
bocsi,engem vettél fel facebookon,és próbáltam neked írni,facebookon is,és emailben is de nem jött semilyen visszajelzés,és máshol már nem tudok írni,de akor most mi van?nem kapod meg eggyiket se?vagy csak nem válaszolsz?
2011. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!