Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikus, kedves, megértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus, kedves, megértő, nem a buli a legfontosabb, és tud szeretni? Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 00:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

létezek

16/L

2011. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok :)
2011. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. mégse kellek senkinek :)

17/l

2011. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
38%
Létezik, de az meg nem akarja az orált.
2011. júl. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

75% :D ez aztán GYK-s válasz volt gz :D megy a zöld kezecske


19F

2011. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Nem létezik:D

L

2011. júl. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira...

Mit vársz? Feltettél egy kérdést erre az összes lány és egy srác idejön, hogy megmondja neked ő olyan amilyet te szeretnél. Miközben valószínűleg csak hasonlóak ehhez az álomképhez. Én is simán kijelenthetném, hogy ilyen vagyok, de minek.

- Romantikus: Lány vagyok és igen biztosan örülnék neki, ha udvarolnának nekem, sokat beszélgetnénk, szerelmes szavak hallanék stb.

- Kedves: Attól függ. Van akivel a lehető legnagyobb bunkó vagyok, van akivel nem. Általában az emberek először a bunkó parasztot látják bennem majd ez, ha elég hülye ahhoz, hogy meg akarjon ismerni változik.

- Megértő: Hááát, nem vagyok a legempatikusabb személy, de azért ha közel állok valakihez nem szarom le a fejét és röhögök a képébe.

- Nem a buli a legfontosabb: Nem járok sok buliba. Méghozzá azért, mert én a lúzerek életét élem, mármint a társadalom rám osztott szerepe által. Egyszerűen nem vagyok népszerű.

- Tud szeretni: Persze tudok.

Mindezek ellenére te és sokan mások valószínűleg csak azt látják belőlem, hogy milyen beképzelt, okoskodó, barom vagyok. Szóval ennyit erről.

u.i. Bocsi reggel van és egy kicsit morcos voltam. :)

2011. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Akadnak azért....De sok ilyen lány már foglalt...Legtöbben meg követik ezt a tipikus 21. századi fiatal viselkedést. Nem terveznek komoly kapcsolatra, csak kalandok stb...buli a legfontosabb...ez van



18/F

2011. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Igen létezek.Bár nekem a buli is fontos.Mert még fiatal vagyok és nem 40 éves:)

kb 30-40 év felett már nem buliznak annyira az emberek:)

meg a szürke kisegerek sem buliznak meg nem csinálnak semmit amit a fiatalok

L19

2011. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lány van, legfeljebb nem úgy néz ki, mint egy cicababa.

L/18

2011. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!