Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csendes lányok miért képmuta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes lányok miért képmutatóak?

Figyelt kérdés
Az ilyen visszahúzodó lányok mindegyik azt mondja hogy ő más mint a többi,azt hinné az ember hogy ők tényleg tisztelik az emberi értékeket,mert nem buliznak és nem lógnak a többi csővessel,de kiderül hogy nekik is vannak igényeik,és ha egyszer kihozza valaki őket a csigaházból onnantól már tudják mit kell csinálni..De ha megkóstolják a f@szt akkor aztán nem fognak leálni,és elkurvulnak rendesen..
2011. júl. 17. 09:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem írtad,h hány éves vagy, de ha személyesen tetted volna fel ezt a kérdést így, akkor a korodtól függetlenül egy akkora pofont lekevertem volna neked, h többé nem lett volna kedved ilyeneket kérdezősködni.

Először tisztázzuk azt, h vmit láthatólag nagyon nem értesz. Az hogy vki csendes nem egyenlő azzal, h apácazárdába akar vonulni. Attól, h a bulikban nem egy szál semmiben az asztal tetején táncol, vagy a buli helyett inkább moziba (a mai világban főbenjáró bűnként esetleg könyvtárba) megy,akkor ráaggatják a csendes visszahúzódó jelzőt, csak azért mert nem az átlag viselkedésével egyezően viselkedik. Aztán amikor az ember beleun,h mindenki különcnek tartja ezért,akkor megpróbál az átlaghoz hasonlítani, és onnan kezdve pedig ő a képmutató, aki eddig csak játszotta a "jó lányt". Nem lehet,h pont fordítva van?

Másodszor pedig, nem állítom,h nincsenek ilyen esetek, mint amit leírtál,de érdemes lenne elgondolkodni azon, h te mit kezdenél egy "jókislánnyal"? Vélhetőleg "rosszkislányt" akarnál belőle csinálni, különben nem érdekelne hosszútávon. Pl. eljárnál moziba (nem a sekélyes, buta amcsi vígjátékokra), színházba, vennél a kezedbe Vargas, Lorca, Marquez, Eco stb. könyvet,h "együtt" olvassatok a helyett,h "megdöntenéd"? Szerintem a kettő nem zárja ki egymást,de a kérdésedből következik,h szerinted igen, mert egy csendes lány, akkor már nem lehet csendes, ha szexel.

Nos lehet,h pasi szemmel máshogy néz ki ez a dolog, de én le tudtam élni eddig úgy 23 évet, h mások jókislánynak tituláltak a buli/cigi/alkohol/drog/szex terén, mert soha nem cigiztem/drogoztam, ritkán megyek buliba/iszom alkoholt, és az is lehet,h vannak akik azt hiszik, h a barátommal csak a kézfogásig jutottunk, a mostanival, az meg fel sem merül bennük, h volt előtte is barátom. De engem nem izgat ha ezt gondolják. Engem az zavar,h vannak ilyen kérdések,mint a tied, és biztos,h lesznek olyan stílusú válaszok is,mint a tied.

2011. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
bocsi az előbbiről lemaradt,h 23 éves lány vagyok
2011. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

"de kiderül hogy nekik is vannak igényeik" Na itt már elkezdtem nevetni, és nem tudtam a továbbiakat komolyan venni :D

Mutass már nekem légyszi egy embert,akinek nincsenek igényei!

Látod, azok alapján, amiket itt leírtál, még neked is vannak igényeid.

Neked sem lesz egyhamar boldog társas kapcsolatod, ha az "úgyis elk.urvul" a mottód.

2011. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

1.: azért lesz vki jó kislány mert ecot olvas v ki a retket [humán osztályba jártam de életembe nem hallottam még róla]

nem tudom ismerek pár jó kislányt és nem hiszem h az olvasási /bulizási szokásaik miatt tartom őket annak :D de am igazad van ők se szentek [hál ist], de minek elrontani őket? [már ha feltesszük h elrontás nem = szex] úgy aranyosak ahogy vannak ha meg épp nem ilyenekhez van kedvem akk fogok 1 punk csajt :D nem kell azért elbszni vkit mert épp másra van hangulatom [jó nyilván ha működik a dolog akk nem fogok 1 punk csajt :)]


a kérdező: én is adok 1 pofont fogadd szeretettel


19F

2011. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!
2011. júl. 17. 10:17
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Írni akartam, de inkább nem kezdek bele. Az előttem lévők leírták már :)
2011. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

hath en normalis rendes lanyt szeretnek , olyat akivel el lehet menni egy sinhazba moziba , meg leehet neni vele egy filemt meg sokat lehet vele beszelgetni:) ha lehet annak is örulnék ha tudomannyal kapcsolaos olgokrol is tudna dumlani

es meg valami orulnek egy olyan lanynak mint az a 23 eves ki csak kezfogasig jutott az elozo parjaval

en lennek a viag legboldogabb embere a sikerulne osszejonni egy ilyen lannyal

23 f meg nem volt baratnom

2011. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
u.i. szerintem is nem kepmutatoak hanem a vilag rontja el oket mert nem kapnak megfelelo tarsat magukhoz ....
2011. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma 10:41

Végre egy normális válaszoló!

A rohanó világ és a társadalom ami elrontja a lányokat,föleg a körülöttük lévö társaság,amiböl szintén nem a jó példa jön le..

2011. júl. 17. 11:18
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

ua usejintem is lalala .. tanuljál meg magyarul aztán akarj olyan csajt aki értelmes sztem :) mert 1 sort értettem az írásodból az meg pont hülyeség volt :D [most nem olvastam újra de ha jól emlékszek pont azt írta 23l h azt hiszik h csak kézfogásig jutott - > nem csak addig :)]


19F

2011. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!