Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
16 évesen élvezni akarom az életet bulizni flörtölni szexelni semmi kötöttség nélkül és nem akarok komoly kapcsolatot. Akkor engem le fognak ribizni és lenézni ezért?
2011. júl. 17. 13:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem csak fognak.
2011. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
13:12 Teljesen egyedül ez elképzelhetetlen. :/
2011. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

igen azt fogják mondani.

kivéve ha úgy teszed, hogy más ne tudja, és csak megbízható, titoktartó pasikkal szzexelsz.

én ilyenekkel voltam, főleg olyanokkal, akiknek nőjük van és így pláne nem köphetnek.

van a "r.bancságnak" előnye is am.

ha pl. belémkötnek, akár a hátam mögött rondákat mondanak, akkor bevédenek ezek a pasik, akikkel voltam.

egyszer volt ilyen, barátnőmtől tudom, ő hallotta.

2011. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem lenne ezzel semmi baj, de 1-2 éven belül kiégsz.És pont amikor a NAGYBETŰS, független életed kezdődne (18-20) évesen), már nem lesz kedved semmihez.Tanulni sem tudsz tovább, mert nyilván ilyen foku bulizás mellett rossz jegyekkel leszel tele, elkallódsz, szüleidtől is nagy eséllyel elhidegülsz.És senki, de senki nem fog komolyan venni...Egyszóval romokban lesz az éeted.Ha neked ez mgéri, hát hajrá. Eleinte biztos jó lesz, de később már nem forgathatod vissza az időt.
2011. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

20l: ugyan már XD ha a "bátorság" hiánya miatt nem "r*banckodtál" akk ne meséld be nekem h nincs 1 olyan pasi se aki most nem fektetne meg / nem járna veled :D


19F

2011. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Mindenképpen kur***nak fognak nevezni és ezen nem is kellene csodálkozni. Szerintem bulizz, flörtölj, de azért annyira ne járasd le és ne szégyenítsd meg magadat azzal, hogy mindenki kihasználjon. Egy darabig biztos menne, de ha netán megjönne az eszed, akkor már lehet késő, mindenki tudni fogja rólad, hogy egy könnyűvérű csajszi vagy, kérdem én ha barátot keresel, ki fog téged komolyan venni? SENKI és ezt magadnak köszönheted. De am. ezt neked kell eldöntened! ;)
2011. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
42%

jajj szard le a kis hülyegyerekek véleményét:))akik azt mondják hogy igen az vagy.... ugyan már..

16 évesen csak nem a családon kell gondolkozni.

Én 19 vagyok de még én is élvezni akarom az életet.Bulizni most kell nem 30 évesen hanem fiatal korban:) aki ezt nem fogja fel az egy idióta :D te életed és szerintem csináld azt ami jólesik mert ehhez senkinek nincs semmi köze:) és az idióták véleményével meg ne foglalkozz.Nekik az fáj ha másnak jó valami:)

2011. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
13:18 Nincs. Amúgy meg a magánytól is ki lehet égni. Így is romokban hever az életem, akkor meg nem mindegy? Legalább jól éreztem volna magam nem vártam volna feleslegesen a hercegre. Eddig meg azért nem tanultam mert nem volt szerelmem/jövőm, nem volt miért.
2011. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

20 évesen romokban hever az életed na kis csaj most állj le :D ha már most így látod mi a retket fogsz magaddal kezdeni 50-60 évig ?:) és na persze nincs olyan pasi aki nem járna / 1 éjszakázna veled [ha tényleg csak a szándék hiányzott a ribizéshez és nem az h olyan vagy mint az angol nők: tök m1 merről nézzük olyan mint 1 lipicai ]

össze szedhetnéd magad nem igazán illik ez 1 20 éves csajhoz

19F

2011. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, tanulj a hibámból, élj úgy ahogy neked tetszik, hidd el, semmi más nem számít csak, hogy jól érezd magad, mindenki más meg mondjon amit akar. Ez a kiégés dolog egy hatalmas maszlag duma, hogy eltérítsék azt aki mer élni és szembeszállni az elvárásokkal.
2011. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!