Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
16 évesen élvezni akarom az életet bulizni flörtölni szexelni semmi kötöttség nélkül és nem akarok komoly kapcsolatot. Akkor engem le fognak ribizni és lenézni ezért?
2011. júl. 17. 13:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

de még ha angol is vagy akk is akad :D mondom ha a barikat meg qrják már akkor 1 20 éves csajt nem ?:D


19F

2011. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

mondtam én h ne ribizzen ?:D hajrá :D be is állok a sorba XD de attól még le ribizem :) azt kérdezte h azt mondják-e majd rá hát igen azt fogják le kell szarni őket :D

sex drugs rock'n roll csög :D


19F

2011. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

am: ha ki maradt az életedből a 16 éves ribizés honnan tudod h nem ég ki tőle ?:) [nem kiosztani akarlak csak hát érdekelne ]


19F

2011. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
13:34 Ismerek néhány ilyen lányt és most boldogok a szerelmükkel vagy ha magányosak akkor nem zavartatják magukat a magány miatt, bárkit megkaphatnak. Egyik ilyen lány már menyasszony, én meg itt kínlódom 0 szerelmi élettel. Szerintem sokkal jobban kiégtem a magánytól, mint ők a kavarástól. De utálom, hogy ennyire érzékeny vagyok és ez nekem nem megy. :/
2011. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

és arra nem gondolsz h ennyit is érnek ?:D és úgy csalja majd a férje ahogy nem szégyelli ?:) nem azért lett boldog mert előtte mindenkit le pipázott a disconak csúfolt szemét domb wcjében :)


am tessék ott a rengeteg 21-25 éves fiú vagyok és szűz kérdező van miből válogatni van aki esetleg nem is azért szűz mert úgy néz ki mint 1 lipicai próbáld ki aztán meglátod mennyivel leszel boldogabb :)


19F

2011. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

nehogy attól legyél már kevesebb h te nem voltál ribi :D am meg még lehetsz ha annyira szimpatikus ez a vonal [bár ha az lenne akk nem erről beszélgetnénk sztem ]


19F

2011. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Igen, lesznek olyanok, akiknek ez lesz rólad a véleményük, tapasztalatból mondom. De nem kell velük foglalkozni, éld az életed, ahogy szeretnéd, fiatal vagy még, bulizz, szórakozz, persze ne vidd túlzásba, de azért érezd jól magad.

Én is ilyen voltam régebben.

Már elmúltak azok az idők, nem is hiányoznak, férjnél vagyok, nyugodt életet élek, de nem bántam meg, hogy fiatalabb koromban sokat buliztam.

32/N

2011. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha sok pasival szexelsz akkor szerintem igen, de a lényeg hogy te érezd jól magad, csak nehogy később megbánd.
2011. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!