Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján leszünk szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján leszünk szerelmesek valakibe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Belső/külső tulajdonságok.
2009. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az isteni szikra játszik.Csak olyan férfiakba/fiúkba szerettem bele,akikkel már az első pillanattól kezdve éreztem valami vibrálást a levegőben.Itt aztán szinte mindegy volt,h hogyan néz ki,persze van egy idea,de ha az illető bizonyítja,h érdemes a szerelmemre,akkor könnyen engedek belőle.Sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok,ami nélkül viszont szóba sem álltam volna velük.
2009. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóra (is) reagálva: a lányoknál az "isteni szikra" arról szól, hogy kiszimatolják a fiú innunrendszerét - és akkor tetszik, ha minél jobban különbözik a sajátjuktól.

A fiúknál inkább a tökéletes alak (mell/derék/csípőbőség aránya) számít - ez pedig a szülésnél fontos.

2009. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja nálam is hasonló. Nem azt mondom hogy első látásra beleszerettem de ahogy telt az idő és beszéltem vele, egyre jobban tetszett mindene és egy idő után már mindig csak rá gondoltam..de sajnos foglalt :(

Mindegy... haverság jobb mint a komoly kapcsolat, az tovább tart

2010. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!