Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az igazi Bridget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az igazi Bridget Jones? :D Segíítsééég!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 20 éves lány vagyok,és kb.olyan szerencsétlen mint Bridget.Nem is vagyok nagyon a film rajongója,egy barátnőm mondta hogy nézzem meg mert magamra ismernék:)Hát így is lett..

Ha randizok valakivel mindig csinálok valami nagyon égő dologot,zavaromba vicceket mesélek amin általába én röhögök( a fiú nem)és alapvető helyzeteket nem tudok normálisan leragálni(képes vagyok egy csók közben is elnevetni magam)Bár az évek során azért kicsit komolyodtam ..

Nagyon sok randin vagyok túl,mert általába a kémia meg van mindenkivel,csak nem bírják elvisleni hogy ilyen "zakkant"vagyok:D Volt egy-két kapcsolatom is..

Ez ellen mit lehet tenni? Kicsit unom már hogy nincs egy normális kapcsolatom:(


2011. júl. 17. 18:24
1 2
 1/12 Manesz ***** válasza:
28%
Egyszerű de hasznos: Kösd fel magad.
2011. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Örülj hogy életvidám csaj vagy! :D Meglátod lesz egy olyan pasi aki pont ezért fog téged imádni.

Ha annyira zavarban vagy hogy vicceket mesélsz amiken más nem röhög, akkor használd a jó öreg módszert és ne szólalj meg :D Hagyd, hogy a srác kezdjen el beszélni helyetted, fog vissza magad :)) Egyébként a csókos nevetésen jót nevettem :DDD

2011. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, hogy ilyen vagy, talán a randikon picit fogd vissza magad, mert nem mindenki díjazza ezt a stílust :D De akinek nem tetszik, elmehet... :) Énis mindig beégek randikon, megbotlom, nekimegyek alaminek, magamraöntök dolgokat, hülyeségeket hadarok vagy épp kussolok, stb.. de szerencsére találtam magamhoz hasonlót fiúban :D nem kell ilyen komolyan venni a dolgot, laziits inkább a talikon. Sokkal jobb ez, mint a komolyság. Aki szeret, az igy fog szeretni, vagy talán ezért :D
2011. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem tanulj meg viselkedni
2011. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

Hát próbálom visszafogni magam,de nehezen megy,főleg ha a fiú nem túl beszédes,és csak ülünk csöndben:D

utolsó: nagyon nagyon szerencsés vagy! és sok boldogságot nektek!:D bárcsak én is megtalálnám..kicsit türelmetlen vagyok:)

2011. júl. 17. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted már fel ezt a kérdést régebben?

Nekem tetszenek ezek a dolgok, van ilyen lány ismerősöm is. Viccet gondolom azért próbálsz meg mondani, mert nincs semmi témád? Ez esetben szerintem tök aranyos próbálkozás és imponáló is. (nem csak azt várod, hogy a másik szórakoztasson). Szerintem ne változz meg :)

23F

2011. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

de már feltettem,de helyzet azóta is változatlan sajnos:(

2011. júl. 17. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:

18.32-es vagyok, először is köszi :)

Másodszor pedig szerintem használd ki ezt a közvetlen, pozitív hozzáállásod, ismerkedj sokat, találkozz új emberekkel, érezd jól magad, hátha közben felfigyel rád valaki! :)

2011. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát azt csinálom!:D legalábbis év közben..

most nyáron olyan pangás van:( minden barátnőmnek van barátja és vele vannak..ami tök természetes,csak ilyenkor tör rám a magány:(

2011. júl. 17. 20:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet, ráadásul 3-nak is kínos lenni. :S Ha ez nem lenne elég, az összes nő barátom is elfogyott, pasikkal meg annyira nem is jövök ki jól.

Amúgy, én azt hittem, hogy ez a 'zakkantság' sok embernek imponál rajtam kívül, olyan kis aranyos, felszabadult, közvetlen (ami a másikból is kiváltja ezt a közvetlenséget), mindig megmosolyogtató, felszabadultnak érezheted magad mellette. Na jó befejezem. :D


ps.: Bocs, hogy feleslegesen írtam, csak érdekelt a sorsod és nem bírtam ki, hogy ne írjak (megint) valamit. :)

2011. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!