Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor múlik el a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a szerelem? Segíítsééég :S

Figyelt kérdés
Már 3 éve tiszta szívvel szeretek egy fiút, akivel 1,5-évig jártam. Akkor még kicsik voltunk egy "komolyabb" kapcsolathoz, ezért szakítottam vele.... De ahogy teltek az évek, egyre jobban szeretem még mindig... Nem tudom elfelejteni :S Mikor múlik el a szerelem? Egyáltalán elmúlik? Úgy érzem, nem bírom tovább... Tanácsokat PLEASE!
2010. nov. 12. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj vele újra.
2010. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem szeret, de ennek ellenére mindig velem akar lógni, meg sokszor megkér, hogy menjek át hozzá, és tanuljunk együtt.... Ezért is érzem magam szarul...
2010. nov. 12. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy nem szeret? Ha szeret veled lenni akkor csak van valami, és vékony a határ ami elválasztja a szerelmet a barátságtol.
2010. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Magadban el kell döntened, hogy egyáltalán akarod-e, hogy elmúljon. Addig nem fog elmúlni, amíg nem zártad le magadban a dolgot. Dönthetsz úgy, hogy tovább akarsz lépni, talán ez a legnehezebb döntés, amit meghozhatsz. Ez esetben utasítsd vissza, ha hív, magadtól pedig egyáltalán ne keresd! Dönthetsz úgy, hogy a barátjává válsz, sokat lógsz vele, ha szeretné, de ne legyen központi szerepe az életedben.. Járj el a barátnőiddel, ismerkedj meg új emberekkel. Vagy dönthetsz úgy, hogy szereted. Akkor viszont mond meg neki, hogy mi játszódik le benned. Egyik sem lesz egyszerű, de hajrá! Tudom, hogy közhely, de hallgass a szívedre és megérzéseidre.
2010. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!