Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy valójában mi áll a háttérben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel utolsó tengerparti éjszakán szexelni szerettem volna a parton. Kihalt rész, lebukás kb 0. Végül is arra hivatkozva nem lett semmi, hogy fáradt és tuti nem tudná magát elengedni, mert mégsem csak 2esben vagyunk egy szobában.

Onnantól rossz volt a kedvem. És nem értette, hogy mi a bajom, hogy miért nem bírom ki szex nélkül 3 napig.

Valójában az a bajom, hogy anno volt pár extrém helyszínes élménye kalandokban. Amik sokkal durvábbak voltak mint egy tengerpart. És bántó, hogy jött-ment alakokkal ilyesmiben volt része, én pedig, akivel 1,5 éve van együtt hiába kéri ilyesmire.


Szóval, elmondjam-e neki valójában mi is bánt, vagy próbáljam elfelejteni a dolgot, mert amúgy nagyon szeretjük egymást és jól megvagyunk.


2011. júl. 17. 20:54
 1/9 skarma ***** válasza:

Felejtsd el.

Ilyen apróságokért kár hajba kapni.

2011. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem ne mondj semmit mert abból még veszekedés is lehet. de megértelek!!
2011. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 FAKhelper ***** válasza:
Ha nagyon szeretitek egymást, sztem nem ebből a kérdésből lenne galiba. biztos van neki is ésszerű magyarázata a dologra és ha megbeszélitek, lehet ő is elmondja, miért volt úgy. ha neked fontos ez, ne félj sztem megkérdezni, viszont lehet, h utána még zavarni fog sokáig, ha nem beszélitek meg.
2011. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WhiteLabel ***** válasza:
Örülj neki, nem úgy kezel mint a többi futó kalandját.
2011. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Háát. Fontos csak annyiban lett volna, hogy tengerpartra nem kerül az ember minden nap. Egy kis romantika, holdlemente, ilyesmik. Nagy akaraterő kellett ahhoz, hogy ne vágjam rögtön a fejéhez a dolgot. De nem akartam megbántani, mert biztos, hogy nem esett volna jól neki.
2011. júl. 17. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
No offense, de lehet, hogy az áll a háttérben, hogy te nem vagy akkora kan, mint akikkel extrém helyszíneken volt, és nem akarta elrontani azoknak a dugásoknak az emlékét.
2011. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na jó, kevésbé vulgárisan: nem szerette volna, hogy az emlékeivel való összehasonlításban alulmaradj, és ezzel csalódást okozz neki. Szóval örülj! :)
2011. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi most jobb lett a kedvem:D Legalább röhögtem egy jótXD
2011. júl. 17. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Namost...az, hogy "ne bántsa meg" és "Téged másként kezel" hatalmas baromságok. A srác teljes joggal várhatja el attól a nőtől akinek a popóját kinyalja, hogy mimimum annyit adjon neki, mint jöttment részegeknek akik alávágtak korábban.


Még a végén ott kötünk ki, hogy arra kellene büszkének lenni amikor a k.rva férjhez megy és nem hajlandó orális szexre, mert "minket másként kezel". Vicc...agymosott liberális maszlag.

2011. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!