Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mutassam meg ki vagyok valojaban?

Figyelt kérdés
Enis azok koze tartozok aki megismerkedett egy bizonyos szemellyel az interneten es hat tervezzuk hogy talalkozunk. A fiu allitolagosan miattam miattam akar szakitani a baratnojevel (najo, de most tenyleg, minek kell ennyire hulyiteni vkit... vagy.... lehet h megis igaz?) szval lenyeg a lenyeg... Sokszor olyan hideg... de kozben meg a nap minimum 20 orajaban ra gondolok, kezd elfajulni es nem szeretnem de waaaa.... szval ja... Mennyire bizzak benne? Es hogy uralkodjak magamon, mmint mi a legjobb taktika? (hulye kerdes -_-" na mind1) Aki tud legyszi irjon :3 kosziiii
2011. okt. 12. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy uralkodj magadon,de ne játszd meg magad mert ha esetleg komolyra fordulna az előbb utobb kibukik így is úgy is és előbb utóbb lehullik az álarc...
2011. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Onmegjatszassal nincs probelma... epp azaz hogy vegig onmagamat adom... es hat tulzottan naiv vagyok es hiszekeny.

Es hat ezt sokan szeretik kihasznalni

2011. okt. 13. 06:54
 3/5 DiMalto ***** válasza:
Pofára esés lesz a dologból...100%
2011. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom :S


Az egyetemen a legtöbb srác a "haldoklik a kapcsolatom..." dumával jön (értsd: van barátnője, de fűzi a te agyad is azért, és ha esetleg engedsz neki a dobja a nőjét... miattad)


Szerintem szánalom. Szánalmas a flótás mert a kukija előrébb való a boldogságánál. (értsd: csak azért van még a barátnőjével mert ha szakít és nem jön össze mással akkor nincs kibe dugni a lompost)


És én ilyenkor elgondolkodok, hogyha engem megun, akkor a hátam mögött majd mást lányt is ezzel etet?


Nem szeretem az ilyen kétszínű fiúkat, mert velem sem lesznek fair játékosok és az a borzalmas, hogy ezt az elejétől sejthetem is.


Szóval jól gondold meg ,milyen görénynek mondasz igent?

Amúgy normális férfit nem találtál, csak ilyent?

2011. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pontosan ez volt a fejemben. ALLITOLAG a csaj tobbszor megcsalta meg stb. es feltettem neki a nagy kerdest... h ha ez igy van akkor mi a f*sznak vagy meg vele?? erre a valasz: hat ez jo kerdes es tokre kiakadt utana mar.... de semmi sem valtozott...


igazandibol majdnem egy hete nem beszeltunk vagy csak alig, folytok magamban minden erzelmet es mar egesz konnyen tudok nemet mondani neki, teny h nem esik jol de majd csak eljon ennek az ideje is... koszi szepen (:

2011. okt. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!