Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hírtelen történt, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hírtelen történt, én meg teljesen zavarban lettem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam szakítani a barátommal, ezt ő jól vette. elmentünk sétálni egyet és közben megcsókolt,(én tudtam, a sugallat megsúgta, h ez lessz) én meg teljesen zavarba jöttem, (méregbe gurultam). Megpróbált bocsánatot kérni, és elmondta, h szeret. én ezek után nem is tudom, h mit tegyek, talán rossz döntés volt h ezek után még baráti kapcsolat lessz köztünk? csütörtökön átjön elköszönni tőlem, addig még dönthetek.
2011. júl. 19. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Búcsúszex. Aztán ha úgy érzed nem kell, akkor nem kell.
2011. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, pont ezt akarom tőle,nemfogok ennél méjebbre menni!
2011. júl. 19. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Búcsuszexet akarsz tőle?
2011. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakítottál vele utána még sétálni mentek, csókolóztok és csütörtökön átmegy elköszönni. MI?

Ez nem szakítás, jelen pillanatban hitegeted hogy még menthető a kapcsolatotok.

Múltkor ugyan így jártam, annyi kivétellel hogy megmondtam neki, hogy hát akkor sétálni sem megyünk mert nem akartam átverni.

Ha nem akarsz tőle utolsó szexet vagy továbbra is járni akkor teljesen fölösleges átmennie.

2011. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazad van! De nemtudom megállítani akkor is át fog jönni, nagyon ritkán van facebookon.
2011. júl. 19. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
f@szbuk g.ci:@
2011. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!