Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott a kapcsolatunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2éve vagyunk együtt, de tavaly már ő egyszer akart szakitani, de én mondtam h probáljuk meg még egyszer,végül 2honap után vége lett, mert neki már egy ideje egy másik lány tetszett meg h már nagyon ellaposodott a kapcsolatunk.Nekem ez nagyon rosszul esett, h pont az a a lány akivel meg egyébként joba vagyok/voltam.Összejöttek én meg bosszubol összejöttem az unokatesojával(már tudom h nem kellett volna).Én még mindig szeretem és nem is hagytam békén, mindig találtam vmi okot h találkozzunk vagy h beszéljek vele de ő nem is mindig válaszolt,végül szakitott a lánnyal , de nem csak emiatt.(állitolag azért mert nem feküdt le vele a lány)És megint összejöttünk.ugy érzem csak a szex miatt van velem, meg én is érzem h nem olyan már ez a kapcsolat, de nem birom látni h a másé!

19/L


2009. ápr. 2. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
a baráti társaságunk is közös, szoval elkerülni se tudjuk egymást
2009. ápr. 2. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit, ez a kapcsolat egy nagy erolkodes a te reszedrol es o nem akar teged megbantani meg amugyis a szex ott van. Mar addig mas lany tetszett neki, amig vele voltal? hogy birz igy vele lenni? azert, mert nem akarod hogy mase legyen, inkabb te erolkodsz vele. Mit akarsz jobba tenni ezen a kapcsolaton, hagyd a francba, minden kapcsolatban a szakitas utan persze, nem akarjuk hogy mase legyen, de ha veled nem jo es ha szeretted valaha, hagyd hogy massal boldog legyen, ez csak ugy megy ha ideig nem talalkozol vele, probalj mar tovabb lepni, meddig akarod ezt feszegetni?
2009. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de szerinted az az ember aki azert lep felre mert ellaposodott a kapcsolatja, es kozbe kozbe megtettszik neki egy masik is az teged igazan szeret? hat nem tudom.... vannak parok akik 5 eve egyutt vannak nem beszelve a hazasokrol.... ott is ugyanilyen ellaposodasi veszely helyzet allhatna fent ha igy vesszuk a dolgokat. de sokan kitartanak egymas mellett husegesen es boldogok....nem hinnem h a te baratod ilyen ...ne hagyd magad atverni, jarj nyitott szemmel!sok sikert
2009. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

SZia!


Próbálj meg más srácok felé nyitni, sajna nekem az a tapasztalatom, hogy addig bezár ez a világ, amíg egy másik nem nyílik meg. Az, hogy meg mással látod, valószínűleg mindig is zavarni fog, akárcsak egy kicsikét is, hiszen valaha fontos volt neked, és sosem lesz közömbös már. De nyitni kell az új felé:) Sok sikert!

2009. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!