Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vok együtt a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vok együtt a párommal. Kicsit besokallt, ellaposodott a kapcsolatunk. Mit tegyek h ismét rendbe hozzam a kapcsotatunk? Hogy tudnám ismét elvarázsolni?

Figyelt kérdés
csaj vagyok, és egyébként szeretjük egymást.
2009. márc. 25. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha pl. szervezel egy jó kis túrát az egyik hétvégén amikor már jobb lesz az idő,tetszene neki! vagy ha nem is túrát akkor valami közös pogramot pl állatkert:D,vagy elvonatozni valahova pl. Szentendre nos megnézni a skanzent! Általában a párokat újra össze kovácsolja az együtt át élt 'öröm'. Én is hasonló cipőben járok!
2009. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,és nagyon rossz a közérzetem,de én veszekedéssel rontottam el mindent. SZerintem is egy közös program jót tenne nektek. Meg egy szép fehérnemü :)
2010. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a komit, bár ez már nem aktuális:)..már 1 éve más barátom van:)és nagyon jol megvagyunk:)nagyon szertejük egymást:)

azé szurkolok nektek h veletek ne az legyen mint velünk....am ugy gondolom h vlmiylen szintem fellehet pörgetni egy kapcsolatot, de ahol már ez felmerül meg gondok vannak ott lesznek is...nem akarlak elkeseriteni ezzel, csak mind2 félnek kell változia és ezt vele is megkell beszélned:)

heh kicsit furi h én irok iylen komit a saját kérdésemre xD

2010. aug. 29. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!