Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélye komolyabb kapcsolatnak vele?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy srácot, akkor egy hétvégét eltöltöttünk együtt, de utána sajnos külföldre kellett utaznom. Addig, amíg nem voltam itthon mindössze egyszer keresett, de a barátainak mondta, hogy várja, hogy hazajöjjek. Viszont mióta hazajöttem is csak egyszer, de akkor pont nem tudtunk találkozni, azóta pedig nem keres. Megnéztem facebookon, és többszáz lány ismerőse van, szebbnél szebb lányok, mindenféle különböző helyről, tehát nem egyetemi csoporttársak meg volt iskolatársak, és csak lányból van vagy 600 ismerőse. Attól félek, hogyha mégis lenne valami, akkor csak 1 lennék a mondjuk 10 lányból akivel egyszerre találkozgat. Plusz ez magyarázat lehet arra is, hogy miért csak így időnként jutok eszébe... De lehet az is, hogy csak paranoiás vagyok :D Találkozni mindenképpen fogunk egy házibuliban hamarosan, ő még külön írta is, hogy jönni fog...
2011. júl. 19. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat számít,hogy hány szép lány ismerőse van.Nem mindenki a miss p*csákat szereti és ha annyi szép lány ismerőse van akkor az is elképzelhető,hogy pont átlagos lányt keres,bár nem tudom te mennyire tartozol ebbe a kategóriába.
2011. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad, pont olyannak állítod be , amit te sem hiszel vagy nem akarod hogy az igaz legyen rá.

Amúgy lehet nem akar nyomulni,vagy van más problémája és majd keresni fog. De ahogy elnézem te túl rendes vagy hozzá . :)

2011. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Timicica92 válasza:
szerintem se számit hány lány ismerőse van, vagy h hogyan néznek ki...sok fiú nem díjazza ha 1 lány olyan mint 1 műbaba
2011. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kombinálj! Ez a "sok lány ismerőse van a f*szbukon, vajon megcsal?" dolog annyira hülyeség! Lehet neki 2000 lány ismerőse is, ha te kellesz neki, akkor te kellesz neki, ha meg nem, akkor meg akkor is találna magának valaki mást, ha egy csaj se lenne az ismerősei között! :D
2011. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt hogy csinos lányok, nem azért írtam, mert én bányarém lennék, nincs velem komolyabb baj, általában jó csajnak tartanak, de azért nem vagyok az a típus se, akire azt mondják, hogy olyan feltűnően szép. De nem hiszem el, hogyha valakinek olyan nagyon sok lányismerőse van, akkor hogy nem talált magának eddig közülük barátnőt? Már elég régen egyedül van a srác...
2011. júl. 19. 22:31
 6/6 Timicica92 válasza:
lehet h nem talált olyan lányt aki neki kell..tudod ez nem csak kinézetre megy...fontos az is h legyen kommunikáció 2 ember között..lehet ezt benned találta meg..csak fél az elutasítástól
2011. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!