Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már megfordult a fejemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már megfordult a fejemben a szakítás, akkor már tényleg semmi értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, és mostanában elég stresszes az életem. Ezért sokszor összeveszünk, ráadásul más városban tanulunk így ritkán tudunk találkozni. Nagyon szeretem őt és át akarom vészelni ezt az időszakot, amikor nem csak vele, hanem mindenkivel sokat kötözködöm, és leginkább magammal van bajom. Mélyebb pillanataimban eszembe jut h szakítanom kéne vele, mert nálam jobbat érdemelne, olyan szörnyen tudok viselkedni. Meg h akkor lehet h könnyebb lenne, mert ez a távkapcsolat sok nehézséggel jár. máskor azt gondolom h bármit megér a kapcsolatunk és túléljük ezt az egy évet így. Szerelmes vagyok belé. Szerintetek már rég rossz ha belegondolok a szakításba?

21L


2011. okt. 16. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, tényleg jobbat érdemelne.
2011. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi,mindenkinek vannak rossz időszakai!Az,hogy gondolsz a szakításra az még nmem ok arra,hogy szakíts,csak egy hülye gondolat.Ha komolyabb problémák is vannak,mint a távolság,akkor lehet,hogy szakítani kéne,de azok alapján amit leírtál egyáltalán nem gondolom,hogy meg kéne lépni.Nálunk is voltak ilyen időszakok,átvészeltük.Ha ténylge szerelmes vagy,akkor nincs semmi gond,légy egy picit megértőbb.A távolság meg tényleg nem lehet váló ok a szerelemben:)
2011. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Persze szakítsál vele! Aztán meg sopánkodj azon, hogy mekkora barom voltál, hogy ez miatt föláldoztál egy értékes kapcsolatot.
2011. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én is kicsit pesszimista vagyok, sok minden megfordul a fejemben. De ha teszel érte, akkor minden jóra fordulhat!
2011. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítanál, akkor okoznál neki igazán nagy fájdalmat. Ő szeret téged...ha te is szereted akkor ne gondolkozz ilyeneken. Egyébként nem baj hogy ilyesmi megfordult a fejedben.

Hidd el nem gondolja úgy hogy jobbat érdemel nálad.

2011. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nem volt összeveszés

nem kell szakítani

2013. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!