Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a h*lye távolság. Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a h*lye távolság. Normális vagyok?

Figyelt kérdés

szóval, röviden és tömören: barátommal úgy terveztük, hogy egész nyáron együtt leszünk, végre nem kell időt keresgélnünk a suli, meg a különórák között. erre kevesebb mint a fél nyarat tudjuk csak együtt tölteni. júniusban én nem voltam itt, most meg ő nincs itt. max 4x találkoztunk júliusban, de júniusban annyit sem. most elment nyaralni, de én az elején még úgy álltam hozzá, hogy nembaj, gyorsan eltelik az a 20 nap. de már nem is akarom, hogy elteljen, vagy nem tudom. az elmúlt 3 napban alig beszéltünk. és már nem is akarok vele beszélni. utálom azért, hogy itt hagyott. és már nem is vágyok rá, hogy telefonáljunk, vagy egyáltalán csak beszéljünk, vagy nem tudom... olyan 3-4 hónapja vagyunk együtt, és nagyon jó (volt?!) idáig a kapcsolatunk. ő is szeret, én is szeretem, és még csak nem is akarom feltételezni, hogy már nem szeretem. csak most egyszerűen gyűlölöm emiatt, pedig nem teljesen a ő hibája. és elegem van belőle, meg a helyzetből is. eddig mindig vártam, hogy mikor hív, vagy mikor tudunk már beszélni, de most már a hangját sem akarom hallani, már nem is akarom látni.

ez normális? vagy megbolondultam?

ja és ott az egyik barátnőm is, és fáj, amikor arról beszélt, hogy együtt strandolnak, meg ilyenek. meg mondta, hogy ő ( a lány) sem érti, hogy miért szidtam a barátomat.(ezt a barátom mesélte) és ez is nagyon sz@rul esik, hogy ezt vele beszéli meg. MIÉRT?(nem jön be neki a csaj, az biztos)és ez idegesít, és már egyiket sem akarom látni.


2011. júl. 20. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális. A barátod, nem a tulajdonod.

Nem "itthagyott", hanem elment nyaralni. Van saját élete is. Ez nem bűn.

2011. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint a hisztid nem normális.
2011. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ha itt a két variáció közül lehet választani, akkor:


Megbolondultál.

2011. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem normális. A barátod nem hagyott el, csak elment nyaralni. Oké, hogy te ezt a helyzetet utálod, de akkor sem haragudhatsz a barátodra érte.

Én utálom, hogy a párom dolgozik, mégsem haragszom rá, mert ez is egy szükséges rossz.

Az meg, hogy a barátnőddel beszélte meg... Talán azt akarta, hogy valami hozzád közelálló rád szóljon, hogy a fiút nem birtokolhatod. Meg akarta érteni a gondolatmeneted - és azt meg ki ismeri jobban mint a barátnőd?!

Mindenesetre ha kidobod a srácot nem kérdéses melyikőtök jár jobban.

2011. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, figyi, ezt vele kell megbeszélned.

Az biztos, h az a 3-4 hónap mióta együtt vagytok nem sok, főleg, ah így is alig találkoztatok...alig ismeritek egymást. Az lehet,h most úgy érzed nem hiányzik, nincs is rá szükséged mert szinte már elfelejtetted milyen vele lenni. Ha visszajön akkor gondolkodj el azon mit is érzel akkor, mikor veled van. Ha akkor úgy érzed szereted akkor sztem folytasd a kapcsolatot. Ha nem érzel semmit akkor nincs mit erőltetni. Keress olyan fiút akivel többet lehetsz együtt.

2011. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
röviden tömören:hülye vagy mer nem elhagyott csak elment nyaralni
2011. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

na akkor mielőtt még itt szidnátok. tudom, hogy nem a tulajdonom, és nem is kezelem annak. csak már egyszerűen fáj, hogy sosem vagyunk együtt. és bocs, hogy írni mertem egy kérdést, és nem a barátaimnak "hisztizek". ezen agyalok már mióta, és nagyon rosszul esik a dolog, kész ennyi.a kérdésem, hogy normális vagyok-e meg arra vonatkozott, mármint úgy értettem,hogy mással is volt-e már ilyen.

ha ismernétek tudnátok, hogy én pont nem vagyok a hisztis pi*sa fajta, és nem ragaszkodom hozzá, hogy sülve főve együtt legyünk

2011. júl. 20. 10:53
 8/11 A kérdező kommentje:
azért elég jól ismerjük egymást, és azért találkozni is tudtunk. csak ez most nagyon fáj. és rossz érzés. mert hiányzik, és vele akarok lenni, de közbe meg utálom érte. és örülök neki, hogy a szüleivel van, nyaral, nem ez a gond. csak már mint mondtam belefáradtam, hogy jóképet vágjak hozzá.
2011. júl. 20. 10:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen gyökér vagy?:D
2011. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nyilvánvalóan^^

szerintem is meghülyültem

2011. júl. 20. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!