Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én akarok túl sokat? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarok túl sokat? Túl komoly vagyok?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve járunk a barátommal ! Nagyon szeretjük egymást ! Igazából minden rendben van nincs semmi gond ... ( persze kis apróságok azért szoktak lenni ). Rólam azt kell tudni , hogy nekem anyukám meghalt 7 éve ... apukám azóta feleségül vett egy nőt , és ők együtt laknak plusz a nő két gyereke ... Szóval apukámnak van egy másik családja . Én egyedül lakom hugommal . És én nekem mindig is hiányzott az az itthoni élet , az hogy együtt vacsorázzon a család , hogy haza jövök és nincs csönd .. hugom eléggé sokat jár el itthonról és mindig amikor elmegy olyan hiány érzetem van , nem tudom elmagyarázni utálok egyedül lenni itthon . Ha Hugom itthon van legalább tudom hogy valaki csörömpöl a másik szobában vagy valami . Barátommal minden másnap szoktunk találkozni. De most , hugom elutazik másfél hónapra .. szóval egyedül leszek másfél hónapig . Faterom is meg mindenki mondja , hogy addig költözzön ide párom , nem leszek egyedül így és ráadásul megtudjuk , hogy tudnánk - e együtt élni ( mert én vele tervezem a jövőm ... én vele akarok majd családot alapítani meg minden ) . De barátom nem is akar hallani róla , ha felhozom ezt a költözz addig ide témát el poénkodja ..és látom rajta , hogy egyáltalán nem akar . Mikor megkérdem miért azt mondja , hogy mert neki ez így nagyon jó túl sok lenne mindennap együtt lenni velem . Meg hiányoznának a szülei , meg a számítógép meg ilyesmi ... sztem ezek csak kifogások ... És ezek eléggé szarul esnek :( Mert nem tudom hogy így van -e jövőnk ? Nem tudom , hogy ő ezt most velem komolyan gondolja ?Vagy csak még idő kell neki , hogy felnőjön ?? Vagy én vagyok kormohoz képest túl komoly ? Hiába van barátom és hiába tudom , hogy szeret elég sokszor vagyok magányos .. és ez nekem nem valami jó :( lehet csak abból adódik hogy igazából családom eléggé rég óta nincs és lehet ezért akarok én minél hamarabb :( Már nem tudom . Szeretem őt , de ha ő majd soha nem akarja velem komolyabbra fogni ezt a kapcsolatot akkor az iszonyatosan rosszul fog esni ... hisz én mai napig reménykedek !

Jah én 20 vagyok ő 25 éves !


2011. júl. 20. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha 25évesen arra fogja, hogy hiányoznának a szülei, ott valami nagyon komoly baj van.

Az meg a másik baj, hogy 25 évesen ott tart, hogy fél összeköltözni valakivel...

2011. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha másfél hónapot sem bírna ki veled egy lakásban, akkor hagyd a p*csába, mert ő nem veled képzeli el az életét!
2011. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem a csávód nem normális. másfél hónap! az én barátom (18!) olyan boldog lenne, ha másfél hónapig együtt laknánk
2011. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnállak, megértem milyen rossz lehet ha nincs úgymond családod... :(


Én amúgy is sokat járok át páromhoz (ő 24 éves szóval kb ugyanaz), és mikor a családja elutazott nyaralni 3 hétre, az első kérdése az volt, hogy na akkor becuccolok addig? És általában elég elkent volt, ha egyik este mondjuk nem oda mentem aludni... Nem tudom barátodnak miért nem tetszik az ötlet. Ajánld fel, hogy játszat nálad is, vagy valami, nem kell sülve-főve együtt lenni, csak ne legyél annyira egyedül. De ha ennyire vonakodik az egésztől az szerintem elég sejtető, hogy ő nem úgy képzeli az életét, hogy a továbbiakban te mindig jelen leszel. :S


20L

2011. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ő nem veled tervezi a jövőjét. Te csak ideiglenes pár vagy.

Egyébként mennyi ideje vagytok együtt?

2011. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
[Ott van az elején, hogy három éve]
2011. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaj, mire végigolvastam már elfelejtettem. Pedig még kerestem is, hátha leírta:D
2011. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De amikor megkérdeztem tőle pár hete , hogy miért nem akarja nem velem tervezi a jövőjét ? Azt mondta erre , hogy de .. csak nem most !
2011. júl. 20. 11:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki tényleg szereti a párját örülne egy ilyen helyzetnek...
2011. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hosszasan fejtegeted, hogy hiányzik a család, vagy valaki a lakásból, aki veled van és nem vagy egyedül. Talán ez a hiányérzés okozza, hogy görcsösön ragaszkodsz a barátodhoz, ami megrémíti. Ne kérd, hogy költözzön oda hozzád inkább csak egy-egy estét kérj, amíg szokja a helyzetet (és így kifogást is nehezebb találni, végül is este mi dolga lenne).

Próbálj magaddal is megbarátkozni, hogy ne legyen kínos az egyedüllét, meg kell tanulnod, hogy az "egyedül vagyok" nem egyenlő a magányossággal.

2011. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!