Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én akarok túl sokat? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarok túl sokat? Túl komoly vagyok?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve járunk a barátommal ! Nagyon szeretjük egymást ! Igazából minden rendben van nincs semmi gond ... ( persze kis apróságok azért szoktak lenni ). Rólam azt kell tudni , hogy nekem anyukám meghalt 7 éve ... apukám azóta feleségül vett egy nőt , és ők együtt laknak plusz a nő két gyereke ... Szóval apukámnak van egy másik családja . Én egyedül lakom hugommal . És én nekem mindig is hiányzott az az itthoni élet , az hogy együtt vacsorázzon a család , hogy haza jövök és nincs csönd .. hugom eléggé sokat jár el itthonról és mindig amikor elmegy olyan hiány érzetem van , nem tudom elmagyarázni utálok egyedül lenni itthon . Ha Hugom itthon van legalább tudom hogy valaki csörömpöl a másik szobában vagy valami . Barátommal minden másnap szoktunk találkozni. De most , hugom elutazik másfél hónapra .. szóval egyedül leszek másfél hónapig . Faterom is meg mindenki mondja , hogy addig költözzön ide párom , nem leszek egyedül így és ráadásul megtudjuk , hogy tudnánk - e együtt élni ( mert én vele tervezem a jövőm ... én vele akarok majd családot alapítani meg minden ) . De barátom nem is akar hallani róla , ha felhozom ezt a költözz addig ide témát el poénkodja ..és látom rajta , hogy egyáltalán nem akar . Mikor megkérdem miért azt mondja , hogy mert neki ez így nagyon jó túl sok lenne mindennap együtt lenni velem . Meg hiányoznának a szülei , meg a számítógép meg ilyesmi ... sztem ezek csak kifogások ... És ezek eléggé szarul esnek :( Mert nem tudom hogy így van -e jövőnk ? Nem tudom , hogy ő ezt most velem komolyan gondolja ?Vagy csak még idő kell neki , hogy felnőjön ?? Vagy én vagyok kormohoz képest túl komoly ? Hiába van barátom és hiába tudom , hogy szeret elég sokszor vagyok magányos .. és ez nekem nem valami jó :( lehet csak abból adódik hogy igazából családom eléggé rég óta nincs és lehet ezért akarok én minél hamarabb :( Már nem tudom . Szeretem őt , de ha ő majd soha nem akarja velem komolyabbra fogni ezt a kapcsolatot akkor az iszonyatosan rosszul fog esni ... hisz én mai napig reménykedek !

Jah én 20 vagyok ő 25 éves !


2011. júl. 20. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fél ettől a párod, mert olyan "véglegesnek" érzi. Azt magyarázd el neki, hogy ez pont arra jó, hogy leteszteljétek, hogy el tudjátok-e viselni egymást, egymás életstílusát hosszabb távon úgy, hogy ez még nem jelent semmi "kötelezettséget".
2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az egyik kérdésedre a válasz: igen, szerintem a korodhoz képest túl érett vagy, ez persze nem feltétlenül baj, de én elég ritkán látok/hallok ilyen lányokról. Én 21 éves vagyok,most vagyok a második barátommal, szeretem meg minden, de szerintem én soha nem tudnám senkivel sem azt érezni, hogy igen, vele akarom leélni az életem... Lehet, h ez változni fog idővel, de per pillanat még úgy érzem, 'nem éltem eleget'. Ennek ellenére nekem is szarul szokott esni az, amikor én vele szeretnék lenni, neki meg valami dolga van vagy csak simán leráz. Szerintem a második mondatodat gondold át... Nem azt mondom, h ő nem szeret téged, de az biztos, h nem úgy, ahogy te. Ha 3 év alatt nem jutott el arra a szintre, h képes legyen veled összeköltözni, nem tudom, h ez valaha is meg tudna-e változni... Beszélgess vele erről,és csak kiderül, h megéri-e ezt a dolgot tovább húzni, vagy valaki olyat kell keresned, aki hasonlóképpen gondolkodik, mint te.

21L

2011. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Meg kéne tőle kérdezned hogy a későbbiekben se akar veled együtt lakni vagy bármi... vagy egyáltalán hogy képzeli el a jövőt veled képzeli-e el.... és ha olyan válaszokat kapsz amik számodra nem jók, tehát nem veled képzeli el a jövőjét stb.... akkor sajna rá kell szánnod magad a szakításra mert így sehova se fogtok haladni...
2011. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy veled van a baj, vagy hogy nem szeret... Én 22 éves vagyok és nem tudok 4 napnál többet lenni a páromnál, mert egyszerűen "nem tudok mit csinál" még akkor se ha otthon van.. És fordítva is így van, ő se bír ki nálunk 3-4 napnál többet... Erre mondják azt hiszem hogy otthon, édes otthon :)
2011. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!