Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kigyógyulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kigyógyulni a beteges féltékenységből?

Figyelt kérdés

Már napokkal előre félek, amikor tudom, hogy bulizni megy, nézem a facebook-ját, sms-eit, egyszerűen rettegek, hogy megcsal. Mit lehet ez ellen tenni?

22N, 2 éve kapcsolatban


2011. júl. 20. 13:28
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Növeld az önbizalmadat, beszélgess többet a barátoddal, ne hallgass olyan nők véleményére, akiket már átbasztak, mert úgysem pártatlanok. Kb. ennyit tehetsz!
2011. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy ne foglalkozz, hogy mit csinál. Ne ragaszkodj annyira ahoz, hogy megcsal. Fogd fel úgy, ha megcsal nem fogsz meghalni. Remélem nem fog megcsalni, de próbáld meg elengedni a párod.
2011. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
az ólom sokat segít...
2011. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele fordított helyzetben, ha pl te elmész bulizni akkor hogy viselkedsz? más pasikra figyelsz, kihívó vagy, azt érzed hogy végre szabad vagy vagy pedig csak szimplán bulizol egyet? gondolom az utóbbi, és ha jó a kapcsolatotok (ezt azért biztos érzed, meg tudod, hogy milyen típus) akkor nagy eséllyel ő se csinál semmit csak szeretne kicsit külön a barátaival is dumálgatni iszogatni. nincs ebben semmi több :)

de amúgy beszélj vele, hogy mennyire féltékeny vagy, biztosan meg tud nyugtatni, oszd meg vele a kételyeidet, mindent. jobb ha ő is tudja, lehet hogy olyan dolgoktól rettegsz ami meg se fordul a fejében!

Nálam is ez volt régen a helyzet, egyfolytában emésztettem magam, sose gondoltam volna, hogy valaha elmúlik ez a kínzó érzés,... viszont megbeszéltünk mindent, és elmúltak a kételyeim, és azóta is ha bármi lenne mindig megbeszélünk mindent.

Biztos nagyon készséges lesz veled és segít hogy megnyugodj!

2011. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mág jó h az én pasim sokat melózik, és megint egy műszakban leszünk, és hogy nem jár buliba, és sokat vagyunk együtt

meg max a haverjával munkatársával van, akit ismerek, nem hagyja el a várost, anyjáék is ismerik, a barátai is szeretnek, nem sok csaj van a környezetében

ennyi erővel ő se bízhatna bennem


szerezz olyan pasit, aki nem jár el énlküled bulizni, és aki ki is mutatja h szeret :)


ted féltékennyé, legyél dögös, rakj ki magadról jó képeket neten, szépségversenyre, meg hagyd h irogassanak neked más pasik

2011. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:

Már megint... Ez a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitás...


Féltékenységre féltékenység a válasz... hát persze. Aztán csodálkoztok, ha dobva lesztek, tündérkék! Szánalom a négyzeten.

2011. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 16:57-es!


Szerintem azért attól még, hogy a párja elmegy bulizni néha külön is, nem azt jelenti, hogy ne szeretné, vagy hogy nem mutatja ki eléggé a szeretetét! Nem kell mindig sülve főve együtt lenni. Néha jó külön kiengedni a gőzt a haverokkal/barátnőkkel. Persze azért ez se legyen mindennapos.

Kedves kérdező!

Én is egy féltékeny típusú lány vagyok, én is megnézek mindent...mindent lenyomozok, de tudom hogy ez nagyon idegesítő. Sajnos van ilyen :( Azért néha próbáld meg elengedni magad te is, és engedd el a barátodat nyugodt szívvel! Ha szeret, úgysem csal meg. :)

2011. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jo jo nem kel feltekeny leni vagyihs nm mutatod ki neki de ha o eszre veszi h te nm ish erdeklodsz azon h micsinal hol volt miert van az ot meg miert vagy vele ot akor azt hiszi le se szarod es ha meg ezt nm kerdezed tole es lazan veszed azt h masokal van akor meg nyugotan csinal amit akar mer ugy se tudod meg es jo kikapcsolodni sajnos ez van es ez ish lesz ez elen nincs mit csinalni a szerelem bonyolult. Ugy hogy ha feltekeny vagy ha nem igy ish ugy ish ez van!! Csak rosz van belole
2011. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!