Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységből megnéztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységből megnéztem a barátom emailjeit. Most nagyon lelkiismeret-furdalásom van. Hogyan tudnám leküzdeni ezt a túlzott féltékenységet? Nem ilyen barátnőt érdemel, aki nem bízik benne. Utálom magamat!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy_?
2011. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2011. ápr. 27. 14:56
 3/13 anonim válasza:
100%
Nagy cucc., Honnan tudod, hogy ő nem nézi a tiédet. Ne ez legyen a nagyobb gondod.... valamiért meg megnézted... adott rá okot?
2011. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Különösebb okot nem addot, csak annyi, hogy tudom, hogy bulik alkalmával szokott flörtölgetni más nőkkel, meg hogy a volt barátnője rá van szállva. Ezek zavarnak leginkább. De bíznom kellene benne, és idegesít, hogy ennyire féltékeny vagyok, mert teljesen felőröl ez az érzés.
2011. ápr. 27. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez még nem gáz annyira!
2011. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én barátom bulikban flörtölgetne más csajokkal rohadtul kicsapnám a balhét, és sztem nem csak én vok így vele...

Rá van szállva az exnője, hát miért nem küldi el a búsba? Ha szeret akk az a minimum h nem tesz ki ilyennek h azt kell látnod h a volt bnője nyomul rá, nehogy már még te érezd rosszul magad amiért féltékeny vagy...

Az meg h megnézted a leveleit nem túl szép dolog, bár bocsánatos bűn ha alapos okod volt rá. A bizalmatlanságod nyilván azért van mert ő okot adott rá.

2011. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond! Mondjuk én a barátommal e-mail címet/jelszót megosztottuk egymással és így nincs probléma. :)
2011. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát kemény szitu....Ha tudják, vigyék... pasi, sajnos nem élhetünk mi nők abban a hitben, hogy sosem fognak megcsalni minket. Hát dehogynem, megfognak, nm is egyszer! Vagy megbocsájtunk, vagy tovább lépünk. Sajnos már nem nagyapáink korában élünk... Ha meg nélküled megy bulizni, nem kell agyalni e, mert megmérgezi a kapcsolatotokat. Akkor emészd magadat ilyenekkel, ha kész bizonyítékod van. Feleslegesen ne emészd magad, mert ő is bepipul, hogy nem bízol benne, és te is stresszeled magad.
2011. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, nem ok nélkül vagyok féltékeny... A volt barátnőjével szervez találkozókat. Mit tegyek? Nem vonhatom kérdőre, mert kiderül, hogy megnéztem...
2011. máj. 9. 08:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy új jelszót csináltat vagy nem szólsz és leskelődhetsz. Az utóbbi felőröl, szóval én inkább elárulnám, hogy láttam, ez van. Úgyis neked esik, hogy Te miért nézted meg, és így tagad, de nincs más megoldás.

Nem a lelkiismeretfurdalás miatt mondd el, hanem hogy ne mardadjon benned tüske.

Daniella

2011. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!