Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leírom röviden a sztorimat, és kérnék tanácsot, hogy mit rontottam el vagy mi várható. Szóval 22/F vagyok, és még nem volt párkapcsolatom. Fiú középsuliba jártam, ahol csak kanok voltak, aztán az egyetemen is úgy beleválasztottam a szakba, hogy szintén, sőt még előítéleteket is táplálnak irántunk. Vannak lány ismerőseim, barátaim. Egyre inkább hiányát érzem egy szerető társnak. Próbálkoztam nem is egynél, de mindig volt valami gond, túl idős vagyok, túl fiatal, nincs kocsid, van más slala. Erre bátorkodtam regelni egy társkereső oldalra, mondom ott hátha szám szerint 60 lánynak írtam, mondom nagy számok törvénye egy csak vissza ír. Tök kulturált levelet írtam nekik, poénnal fűszerezve bókokat rejtve bele, de vagy nem kaptam választ sem, vagy elutasító, egy sem 60-ból egy sem mondta hogy na hajrá. Aztán jött valaki, aki nagyon bejött nekem a tudtára adtam, de mivel foglalt volt megint én húztam a rövidebbet. Hiába próbálkozom buliban is nem megy. Velem van a baj? Úgy érzem, hogy igen. Sem a korombelieknél, de még a fiatalabb korosztályból sem sikerül találni senkit. Szóval mit b*tam el? Érzem annak a súlyát hogy faital koromban a csajok jelenléte hiányzott, és most szívok. Félek, hogy egyedül maradok mint a kisujjam, pedig én családra vágyom. Tanács, megjegyzés? Lehet fikázni is, már mind egy nekem. Köszönöm.


2011. júl. 20. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
semmit.
2011. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt mindet?! :)
2011. júl. 20. 23:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem rossz helyen keresgélsz magadnak lánykát.
2011. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy te tetted túl magasra a lécet, és csak a plázap*csákra koncentrálsz?
2011. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egy évvel fiatalabb avgyok nálad de kb ugyanilyen a helyzetem, szóval ha rájöttél h mit b*sztunk el eddig akk oszd meg velem is légyszíves:D
2011. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Buliban meg nehezen tudsz összeszedni valakit is.
2011. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rakj ki képet. Van aki itt találta meg az igazit. :)
2011. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én úgy találtam meg 2 barátnőmet is, hogy egyáltalán nem kerestem. Elmentem egy közös vetélkedőre a haverokkal, ahol van mindenféle ember, mindenhonnan. Egyszer csak egy lány elsuhant előttem. Az állam a földig esett, és azonnal tudtam, hogy nekem ő (csúnya szóval élve, hisz nem tárgyak, de ez volt) KELL!


Azonnal utána szóltam, hogy ne haragudj, ismerősnek tűnsz, de nem tudom a neved. Bemutatkoztunk egymásnak, és kiderült, hogy ezelőtt 2 évvel évfolyamtársak voltunk! :O Addig soha nem láttam, egyszer sem.

6 hónapig harcoltam érte, mert nem adta könnyen magát, meg kellett győznöm, hogy tényleg szeretem és nem csak a bugyiját akarom lerángatni.

Azóta újabb 6 hónap telt el, és boldogok vagyunk.



Ezzel csak azt akartam, hogy te is lásd, nem biztos, hogy az a legjobb, ha keresed. Volt idő, mikor én is kitartóan kerestem, és akartam. Volt idő mikor szinte már-már mindegy lett volna, de rájöttem, hogy inkább ráérek, és legyen az, aki tényleg jó. És egyszer csak az élet elém sodorta :)


Kitartás! Én csak ennyit mondok :) Hidd el, a legváratlanabb helyzetben fog jönni, és Te fogsz a legjobban meglepődni ;)

2011. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
Veled van a baj. Élőben se nehéz csajozni, de egy társkerin ahol szinte csak leakasztod a csajt... Ha ott nem megy akkor sehol!
2011. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor majd mondom én: na hajrá! :D
2011. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!