Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben? Nagyon durva! SOS!

Figyelt kérdés
Vőlegényemre egyszer már régebben gyanakodtam , hogy lehet ferde hajlama van, de akkor félre tettem a gyanút. NA most az email-jei között találtam levelet, amelyben egy férfivel találkozóról, egymás kielégítéséről volt szó.tehát nagyon durva dolgok:( Még akkor nem voltunk együtt amikor ez a levelezés folyt. Ő azt mondja nem találkoztak csak egy pár levél volt, csak tévedés volt az egész, ő NEM, ő velem akarja leélni az életét. (már van egy pici lányunk is, aki igazából nem az övé vérszerint, de terhességem óta ő volt mellettünk.)mit tegyek? Én véleményem szerint egy rendes hetero ember nem regisztrál meleg oldalra (mert ott ismerte meg akivel levelezett), ha férfiak iránt van csak egy kicsi érdeklődése is, és képes lenne lefeküdni vele(mert a levélben azt tervezték)az meleg. De ő tagadja, ő azt mondta "csak kíváncsi volt".Azt mondta nem történt semmi, és mióta velem van megsem fordult semmi ilyesmi a fejében.:( Segítsetek kérlek nagyon fáj elveszítenem, már szakítottam, de szeretném meghallgatni más véleményét is, hátha tud segíteni valamiben.
2010. dec. 10. 19:11
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Mocskos aljas emberek kíméljenek. Amikor teherbe estem még nem is ismertem te aljas tetü. 8 hónapos terhesen lett kapcsolatunk. Ilyen csúnyán beszélő patkányt minek jársz ide te szerencsétlen bántani másokat amikor semmit sem tudsz róluk?
2010. dec. 10. 19:17
 2/37 A kérdező kommentje:
A gyerekem én nevelem, én tartom el, ő csak szereti és játszik vele meg néha segít megetetni. De nem értem miért nem lehet normális választ adni elég nagy sokkban vagyok, és segítségre van szükségem nem bántásra.
2010. dec. 10. 19:19
 3/37 A kérdező kommentje:
Az email -jeit pedig azért nézem mert van okom rá, több hazugsága miatt is, de ez lényegtelen.
2010. dec. 10. 19:20
 4/37 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha csőbu­zi és csak magának sem vallja be, abból csúnya világ lesz amikor tizenx év múlva rájön hogy ezt TÉNYLEG nem lehet elnyomni.

Szerencsédre azonban a dolgok nem csak feketék és fehérek lehetnek.

"ha férfiak iránt van csak egy kicsi érdeklődése is, és képes lenne lefeküdni vele(mert a levélben azt tervezték)az meleg." Nem drága, ha a lányokat is szereti akkor az még mindig csak bi. Ha pediglen ez a helyzet akkor egy értékes kapcsolatot dobtál el egy ex miatt. Nem, még exnek sem lehet hívni hiszen végül nem lett belőle semmi.

Kidobtál egy értékes kapcsolatot, a lányod apját (még ha nem is vér szerint) a SAJÁT bigottságod miatt.

Nem bántásból írtam ezt, még csak azt sem mondom, hogy szaladj vissza hozzá. (egyrészt nem lehet mit tenni ha egyszer ez téged undorít, másrészt tényleg ciki ha húsz év múlva derül ki hogy nem bi hanem homo)

Csak arra kérlek gondolkodj el egy kicsit ezen.

2010. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
azért írok csúnyán mert egyből ilyet kell feltételezni, amikor bele sem lát az életembe, hogy mi hogy történt. Elég szomorú. De nem tudom egy másik normálisan élő nő mit szól, ha a vőlegényének az email címén olyan levelezgetést talál, hogy egy férfinek szinte könyörög, idézem akkor: "Szia. Rég nem írtál pedig én még mindig nagyon szeretném a dolgot, kérlek írj nagyon várom a válaszod." Meg hogy kielégítjük egymást rendszeresen" Melyik épp eszű nő nem akadna ki? Hogy lehetnek ilyenek az emberek, hogy egyből támadnak. Kérem valaki segítsen de tényleg rendesen:(
2010. dec. 10. 19:26
 6/37 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos tényleg homár. Csak alibinek kellesz.

A szeretet lehet, hogy igaz, de ez nem változtat a dolgon.

2010. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, jól döntöttél mikor otthagytad ezt a férfit.

Valószínűleg ő is, mint sok már meleg csak azért tartott/tartana magának, hogy a környezetének ne tűnjön fel, hogy meleg. Sose bánd meg, hogy otthagytad. A bunkó válaszolókkal meg ne törődjél...

2010. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre az értelmes válaszokat:( De olyan nehéz elengedni:(
2010. dec. 10. 19:31
 9/37 anonim ***** válasza:
Arra pl nem gondoltál, hogy esetleg biszex és amióta téged is mer téged szeret, és nem akar mást? Attól, h biszex még lehet, hogy hűséges! Ha az a levelezés még a kapcsolatotok előtt volt akkor próbáld meg elfogadni, hogy neki a pasik is ugyan úgy tetszenek mint a nők. A lényeg, h veled van és szeret! Szerintem beszéld meg vele a dolgot!
2010. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Biszexuálisok is vannak.
2010. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!