Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés számodra kiskifli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés számodra kiskifli-nagykifli pózban aludni a pároddal?

Figyelt kérdés
próbáljuk szavakba önteni:)
2011. júl. 21. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan, mint amikor egy másfél méteres plüssállatot szorongatok. Azzal a különbséggel, hogy a macihoz nem lehet hozzábújni és a bújást nem értelmezi félre azzal, hogy valamit akarok odalent.

Reggelre a vállam kinyírom és fél napig fáj, de megéri a fáradtságot, mert tényleg jó meztelenül odabújni a barátnőmhöz és átölelni - vagy megfogni a mellét, fenekét, éppen amit érek.

2011. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
52%
én nem szeretem, nekem alváshoz tér kell és levegő. de van, akinek bejön.
2011. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hmm nagyon jó érzés:Pérezni az illatát, a testét mindent,nade ja kb negyed óráig jó, utána már kényelmetlen, és inkább máshogyan alszunk el:P
2011. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, az a baj hogy nekünk sem megy reggelig... kiskifliből így leszek nagykifli, majd nekem is forognom kell... sokszor fordulunk meg, de akkor már nem kiflizünk, pedig milyen jó lenne ugyanúgy ébredni :-) irigylem azokat, akiknek egész éjjel "megy" egy pózban az alvás :-P
2011. júl. 21. 01:56
 5/8 napietus ***** válasza:
mi is próbáltuk, szerintem nagyon kényelmetlen, pár percig bírtam kb. úgy éreztem, nincs elég hely, levegőt sem kapok, szerintem nem is lehet úgy aludni, csak a filmeken :D
2011. júl. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is forgunk :) Kezdetben én vagyok a kiskifli, aztán csere, de nem is ébredünk fel közben. Ha a párom náthás, akkor beforgatom, hogy én legyek a nagykifli, akkor nem hallom a horkolást. Ilyenkor félig a hasamon fekszem és az egyik karommal átölelem, a másikkal egy kispárnát markolok a vállhajlatomban. Így kényelmes és nem zsibbad semmim :D
2011. júl. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
olyan megnyugtató:)
2011. júl. 21. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:
én jelentősen magasabb vagyok barátnőimnél szoval ha átölelem akkor kb az állam van a fejebubjánál igy nem folytjuk meg egymást...viszont ha néha horkolok akkor azt egyenesen a fülébe küldöm:D
2011. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!