Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szokhatnék le erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokhatnék le erről, illetve mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 hónap 2 hete vagyunk együtt. Tök jól megvagyunk, egymás mellett is és minden. Nagyon zavar engem a saját magam hülyesége. Ha fekszek, telefonról le kell ellenőriznem írt e neki valami csávó, meg hogy mi van vele. Ha írt akkor egyből összeesküvés elmélet, hogy tuti leakarja csapni a kezemről és a többi. Ezen szeretnék változtatni. Nem tudom mi tévő legyek, mert nagyon jól megvagyunk viszont sok pasival találkozgat akiről mesélt nekem régebben, hogy milyen jól elvoltak meg ilyen "bejön ez a csávó" stílusa van. Mindig ilyen kétértelmű dolgokat csinál, például kiírja hogy " Hol vagy régi szép idő?:( " ilyeneket. Mintha vissza vágyna a volt barátjai valamelyikéhez. Nagyon zavarnak ezek. Így nem vagyok boldog mellette. Mit tegyek, hogy másabb legyen az egész? Tudom én is nagyon hisztis vagyok de ezen is szeretnék valahogy változtatni. Minden reggel azzal indul, na megnézem fent van e már. :S
2011. júl. 21. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha ezt a barátnőddel beszélnéd meg?
2011. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondtam már neki, egyre jobban azt érzem nem vagyok boldog vele de nem akarok elhagyni mert szeretem.. :S
2011. júl. 21. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az ellenőrizgetéseket nem személyesen végezni. Kérdezd meg barátnődet, hogy mi újság, beszélt-e ma valamelyik régi haverjával, esetleg találkoztak-e.


Ha ennyire őszintén elmondja neked, hogy meyik srác van a nekem bejön kategóriában, akkor ebben is lehet őszinte. Persze, ha meg akar csalni, és azért hazudik, meg találkozgat másokkal, azt úgysem tudod kivédeni, max ha gyökeresn változtattok a dolgokon.


Egyszerűn féltékeny vagy. Félted a barátnőd, és ez nem jó. Próbálj meg bízni benne, mert ha folyton az ügyeit ellenőrizgeted, megunja, és otthagy. Ha szeret, úgyis elmondja az igazat. Ha hazudik, akkor meg... nincs már értelme az egésznek.


Ha a boldogságbe beleszól az is, hogy KÖZÖSEN nem csináltok semmit, akkor dobjátok fel egy kicsit a párkapcsolatotokat mondjuk egy mozival, egy szimpla sétával, színházzal, egy fagyizással, egy kis biciklizéssel, egy esti bulizással(akát haverokkal), egy napos kirándulással, vagy bármivel. Ez is sokat dobhat a dolgon, hogy boldogabbak legyetek. És plusz, itt együtt vagytok, tudod mit csinál barátnőd, és ő meg el lesz kápráztatva, hogy egy kis színt viszel a kapcsolatba. :) Sok sikert!

2011. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem személyesen végzem, csak egyből gyomor ideg mihelyst látom írt neki ez meg ez. Tök fain amiket mondtál meg minden. Olyan rossz, mert azt érzem hogy ez már nem lehet a régi.. viszont én nagyon szeretem őt:S
2011. júl. 21. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:

85%-os vagyok.

A kérdés az, hogy miért nem bízol benne? Tett már valami olyat, ami okot adott erre? Vagy esetleg egyszerűen nem akarod elveszíteni(ha ez a lehetőség fennáll, de gondolom azért vagy féltékeny, mert valami van a háttérben)?


Próálj meg igenis harcolni a kapcsolatért, ha szereted! De ez az utolsó mondatod olyan volt, mintha már le is mondtál volna az egészről...

2011. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lemondtam igen, mert tegnap is hitegetett hogy nem találkozik a csávóval csak miattam, erre ma találkoznak.. meg ilyenek miatt teljesen fáj az egész csak rossz:S
2011. júl. 21. 17:15
 7/7 A kérdező kommentje:
ok az annyi volt amit adott hogy áradozott a csávóról meg ilyenek.. meg az exéről is
2011. júl. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!