Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha 7 év együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 7 év együttlét után már nem vagyok szerelmes a csajomba, és valami újra vágyom? 7 év után szakítottam vele.

Figyelt kérdés

...pedig tényleg jól megvoltunk, de már nem szerettem. Neki nagyon fáj ez a dolog, sajnálom őt. Találtam egy lányt akivel jól kijövök, szép, kedves, megértő. A volt barátnőm mindíg keres, hogy találkozzunk, én meg mivel sajnálom nem mondok nemet, próbálom vígasztalni, de félek így elveszítem azt a lányt akivel nemrég találkoztam.Mi lenne a legjobb?Ha végleg megszakítanám a kapcsit az exemmel?

Vagy ne foglalkozzak vele hogy elmúlt a szerelem(hisz az mindíg elmúlik)és menjek vissza hozzá?

Mit csináljak hogy ne szenvedjen annyira a volt párom a szakítástól?


2009. jún. 19. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld vigasztalni de csak azért, hogy ne szenvedjen ne menj vissza hozzá. Szánalomból nem szabad lenni senkivel. Lehet egy ideig még bírnád, de egy idő után már ismét vágynál az újra. Azt az időt pedig nem szabad elvenni tőle sem. Inkább most akadjon ki, mint amikor ismét szakítasz vele és még több időt ölt bele abba a kapcsolatba ahol már nem szeretik. magaddal sem csinálhatod ezt egy életen át. Neked is jár a boldogság, ha nem vele hát mással. Az élet sajnos ilyen, mindenkinek tartogat rosszat, de jót is. Előbb utóbb ő is talál majd valakit. A találkozásokat pedig csökkentsd le vele, mert azzal lehet az új lányt bántod meg.
2009. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,én is hasonlóan gondolom,de szükségem volt a megerősítésre!
2009. jún. 19. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök hogy segítettem.
2009. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Azért ugye tudod nem szép dolog tőled,hogy elvettél az életéből 7 évet most meg ott hagyod!!!!?!7 év nagyon hosszú idő,ne várd tőle hogy hamar lenyugszik!Szegény lány,nagyon sajnálom........!De a férfiak ilyenek!!Használnak valakit mig kell,aztán vége!!!!!!!!És nyugodtan lehet lepontozni!!!De ez igy van!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos ez a normális a mai fiataloknál (mondom én 35 évesen).


Azt mondta hogy működött a kapcsolatod 7 éven át ami nem kis idő. Igen a szerelem elmúlik idővel ha nem teszünk érte. Van az első pár év amikor minden új és nem kell sokat tenni a kapcsolatunkért. Majd jönnek az unalmas, dolgos hétköznapok amiket csak "túl kell élni". Ilyenkor kell nagyon sokat tennünk annak érdekében hogy a szerelem fennmaradjon esetleg visszatérjen.


15 éve vagyok ugyanazzal a nővel és igen volt mélypontok, lesznek is. De tudom hogy Ő az akivel le tudom élni az életem, akibe újra és újra szerelmes tudok lenni.


Egy 3 gyerekes apuka véleménye volt ez.

2009. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

16:42esnek: Nem kellene ezért a pasikat hibáztatni.Na jó, ebben a kapcsolatban nem a lány a hibás,hanem a fiú,de azért nem kellene általánosítani.Viszont a fiú sem hibás,csak egyszerűen nem szereti már a lányt.

(amúgy lány vagyok)


A kérdezőnek: Ha már nem szereted, akkor mond meg neki és beszéljétek meg,hogy nem tarthatott örökké.Sajnálatból ne légy vele,mert az a legrosszabb.

2009. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

miez a hülyeség h nemszép dolog h elvettél 7 évet az életéből? ez egy oltári baromság, az ilyenekre nehallgass. egy kapcsolatot nemlehet előre megmondani, h meddig fog tartani. senkisem úgykezd egy kapcsolatot h ez örökké fog tartani. ezt a lány is tudta, és bevállalta, úgyhogy nincsen ebben semmi.

mellesleg azsem szép dolog, ha sajnálatból maradunk együtt vkivel.

amúgymeg itt számít a kor is. mert a szerelem előbbutóbb télleg kihül, de nemmindegy h ez 20 évesen, vagy 40 évesen következik e be. amíg fiatal vagy, és van lehetőséged meg időd egy másiik lányra, addig teljesen nyugodtan. de amint megállapodtál, és aztán hült ki a szerelem, utána már nemérdemes felbontani, mert előbbutóbb mindegyik kapcsolattal ez fog történni.

a volt barátnődnek meg megkell értenie, hogy vége, és kész. ezígy működik normálisan, h tudomásul veszik, és ennyi. persze nagyon fáj, de tudomásul kell venni, és nemszabad üldözni a másikat h fogadjon vissza

és ezt egy lány mondja (23), nem egy pasi.

2009. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!