Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg engem akar, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg engem akar, vagy csak rajtam keresztül akarja megszerezni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
szóval egy pasit lepantitott az egyik barátnőm, utánna bepróbálkozott nálam is. Én nem mondtam neki semmit,mert rögtön ez jutott az eszembe,am tök jófej meg minden....Egy táborban 4en vtunk egy szobán ő átjött este 11kor és csak 3kor ment el,addig ott simogatta mindkettőnket!, úgy,h még a többiek is felvoltak. Szerintetek engem akar?
2011. júl. 21. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
3 masban akar veletek b*szni sztem de nem biztos ha mind2 töket simogatta akk sok esély van rá :/
2011. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy látszik te akarod őt.
2011. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát de én mást akarok tőle....valahonnan meg megszerezte a tel.számomat és azóta hente legalább 2x ír,h miért nem mondtam neki semmit,ha meg ezt elmondom neki akk nem mond semmit :(
2011. júl. 21. 16:38
 4/11 A kérdező kommentje:
én nem b*szni akarok vele, hanem először is járnunk kellene
2011. júl. 21. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok?

ha a barátnődre is rámászik közben akkor hagyd,de ha csak te feléd közeledik akk sok sikert 1.voltam

2011. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajtad keresztül akarja megszerezni a barátnődet, de nem is téged akar. Neki mindegy, bepróbálkozott két csajnál, amelyik összejön, annak örül...
2011. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a pasi 16 én és a barátnőm 15. Felém közeledik,de én úgy veszem észre,h ő sem tudja,h mit akar :(
2011. júl. 21. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapszabály: Mindig a legjobb nőre hajtunk és csak utána megyünk, ha nem sikerül, akkor hajtunk a kevésbé szép nőkre.

Hármast kizárom. 16 éves srác ahhoz besz'ri, én 18 vagyok és én sem vállalnám be, ott azért teljesíteni kell.

2011. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utsó ez tetszett :D köszi az eddigi válaszokat
2011. júl. 23. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Khmm...ha mindkettőtöket simogatta, és egyikőtök sem pofozta fel, sőt, te még akarsz vele járni, akkor istentelen nagy barom vagy, és mindemellett még k*rva is.
2011. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!