Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szépség, vonzó külső előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség, vonzó külső előny vagy hátrány párkapcsolat kialakításához?

Figyelt kérdés
sokan írják hogy hátrány is lehet. szerintetek?
2011. szept. 15. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Hosszú szőke haj, hosszú combok, karcsú, kicsit visszafogottabb típus vagyok. Mindig azok a pasik vettek észre, akik rögtön le akartak dönteni, én meg ezekből nem kértem. Azok, akik nekem bejöttek azok nem mertek kezdeményezni.

Idő kellett mire rájöttem, utána már okés volt, mert tudtam kezelni a helyzetet.

2011. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és megtaláltad már a párod aki nem csak lefektetni akart?
2011. szept. 15. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, azóta boldog feleség és anyuka vagyok! :)

Te is hasonló helyzetben vagy?

2011. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor jó Neked :) Hát igazából énis mindig csak a komolytalanokat fogom ki, mert külsőm alapján csak egy éjszakát néznek ki belőlem. hasonló vagyok amit írtál magadról csak én alacsonyabb vagyok :) és én még keresgélek, nincs senkim sajnos
2011. szept. 15. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő.

De van, amikor hátrány.

Én nem az a szexbomba típus vagyok, hanem nagyon babás arcom van, világos színekkel, szőke copfos, nagy szemű stb...

A férfiak rendszeresen úgy bánnak velem, mintha hülye lennék, ki kellene oktatni, vagy kettőig sem tudnék számolni.

Állandóan okoskodnak fölöttem, mint egy taknyos ovis fölött.

Ha visszaszólok, hogy "Majd én tudom, meg eldöntöm", akkor meg vérig vannak sértve, és felkapják a vizet.

Én ezt a nagyarcú, macho típust vonzom, bár a hátam közepére nem kívánom őket.

2011. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én túlestem már pár stílusváltáson(volt már többféle színű a hajam).Hihetetlen, hogy egy hajszín által mennyivel másabb férfiak találtak meg.Végül megmaradtam a természetes sötét hajszínemnél,és normálisabbaknak tetszettem.Persze az öltözködés is rátett a dolgokra.Megtaláltam már nagyjából a stílusom,valahol a visszafogott,elegáns de mégis nőies cuccokat szeretem,tudom is őket hordani. Ezek alapján sem mondanám magam igazán tipikusan szépnek,de azért vonzónak :)


Én pont fordítva vettem észre a macho-típus férfiakat.Ők azok,akik nem mertek közeledni,ha egyedül voltak,szépen elhalkultak :D Viszont a visszahúzódótt,kevésbé jóképű férfiak,meg a stílusukkal,humorukkal kompenzáltak. Volt már nekem ilyen-is olyan is,egyenlőre keresem az aranyközéputat...

De mindenképpen előny,ha valaki vonzó nő szerintem.Kevés olyan nő van,akin nem lehet úgymond szépíteni,ők biztosan hátrányban vannak,pláne ha még le is értékelik magukat emiatt....A férfiak meg eleve nem szeretik az állandóan elégedetlenkedő nőket ...

2011. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Walk With Me ***** válasza:
100%

Bizonyos szempontból előny, elvégre a szerelem fontos része a szexualitás. Így értelemszerűen jó az, ha minél vonzóbb valaki.

Elhiszem, hogy sokan csak egyéjszakás kalandokra meg szexkapcsolatokra vágynak, de ez legyen a legnagyobb gond...

Én amúgy egy szép, visszafogottan nőies (tehát nem ribisen öltözködő meg sminkelő), kissé magányosabb (lehetetlen, mi?) lányt keresnék bizalmon/elfogadáson/szerelmen alapuló, hosszú, komoly kapcsolatra, mégsem találok. Hátrány abból a szempontból, hogy sok szép nő nagyon el van tellve magától így nem mernek náluk kezdeményezni, vagy pedig van ez a téves beidegződés, hogy szép nő csak jóképű/sármos férfival áll szóba. Nemrég volt egy hasonló kérdés, hogy a nagyon szép nőknél miért kezedményeznek kevesen, oda leírtam, hogy kb ezeket gondolhatják a férfiak:

a, ilyen szép lánynak biztos van barátja

b, szép lány... biztos el van szállva magától, pff beképzelt rib*nc

c, túl jó nő nekem, mert én ilyen meg olyan meg amolyan vagyok, biztos szóba sem állna velem

2011. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a könnyekkapható lányoknak nagy előny meg akkor is előny ha egy lánynak bejön egy srác és ugyebár azért fontos a srácnak hogy szép legyen a csaj.Nekem sokszor hátrány volt mert sok pasi kikezdett velem de csak játéknak néztek és ebből nem kértem.Most épp ismerkedem valakivel aki odavan a külsőmért(én nem gondolom magam szépnek) de viszont az is érdekli hogy milyen vagyok belül.Hogyan gondolkozom,miket szeretek stb:D
2011. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!