Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jóba vagytok az exel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóba vagytok az exel, hogy viselkedtek mikor találkoztok?

Figyelt kérdés
valószínű találkozni fogok az exemmel,szakítás után jövő hónapba először...és hát kicsit félek mivel neki már kapcsolata van és nem szívesen futnék össze a mostani barátnőjével....nem tudom hogy kezeljem a helyzetet:S
2011. júl. 21. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Helloszia, (puszi-puszi), mi van veled mostanában?


Nem tudom, miért kell ettől tartani.

2011. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ha tartasz ettöl a helyzettől vagy csak zavar akkor ne találkozz vele és kész.

Mit szólsz ehhez a verzióhoz?

2011. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vagy sírvafakadnék vagy jól pofánbasznám.Ez a 2 opció jöhetne szóba.
2011. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is féltem a találkozástól, de nem volt nagy ügy. Volt bennem egy kis félsz, de direkt lazán viselkedtem, de nem megjátszósan. Nem volt nagy ügy. :)
2011. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Puszi-puszi, ugratások. :) Velünk ez volt anno.
2011. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerősnek, havernak kezelem. Sok poénnal fűszerezve :D Ha meg már más emberrel mutatkozik akkor mutatkozz be neki és ennyi. Nem kell hisztit csapni :)
2011. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is szia,puszi,hogy vagy,örültem, vigyázz magadra,puszi és továbbállunk. Ha ennyire izgulsz miatta,akkor még szerintem nem zártad le magadban, ha lehet inkább ne találkozz vele.
2011. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mint egy jó barátot régen látott ismerőst.Lehet hülyülni röhögni mert tudjuk hogy már úgy se lesz semmi.

Legalábbis én így vagyok az exeimmel.

2011. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hiba az exel tartani a kapcsolatot.
2011. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!