Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én 20 másodperc alatt végzek ő meg fél órákig képes ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunkba ez egy nagy probléma. Miért kel fél órákig melengetni a szart a wc-n? nagyon büdös basszus.
2011. júl. 21. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
öcsém ha ennyin fennakadsz az régen rossz... ha neki jól esik fél órát ülni a kakáján akkor hagy üljön ott... légfrissítő + ablak csodákra képes...
2011. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem értem miért jó ez :D Valaki magyarázza már el. Jó ülni a büdösbe. Tőlem ülhet egész nap a wc-n csak húzza már le.
2011. júl. 21. 18:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egy darab belőle, nehéz tőle megválnia. :)

De tényleg, gyerekkorban ez egy létező trauma, lehet, hogy akkoriban nem segítették túl rajta.

2011. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És nyitott ajtónál szarik, vagy miért zavar ez téged?
2011. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem ül ott tovább mint ameddig szükséges.

Mellesleg a te párod szóval miért nem vele beszéled ezt meg?

2011. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A szagok kijönnek az ajtón ha csukva van ha nincs. És tovább ül ott mint szükséges, mert újságot olvas vagy nem tudom. De mégis mit mondjak neki. Kedves párom légyszives ne kakálj ilyen sokáig ha nem szükséges??
2011. júl. 21. 18:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet valami alkotás születik ott! Nem arra kell gondolni! XD Hanem mint például a south park! Amúgy remek relaxációs hely a szaroda! Van aki ott el tud lenni a hülye gondolataival órákig...
2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jah vegyél vagy 3 nagy dobozos szag semlegesítőt meg ültess egy tuját a wc ajtóba. :D
2011. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy hét alatt elolas a wc-n egy 2-300 oldalas könyvet. 7 éve vagyunk együtt, kb 2 évig zavart, aztán rájöttem, hogy ha szólok neki, hogy húzza le simán lehúzza, mindenféle sértődés stb nélkül..nekem nem ciki szólni, Ő meg nem bunkó, nem azért nem húzza le, hanem alig érez szagokat, fel sem tűnik neki, hogy az nekem büdös. Minek élsz vele, ha ilyen alapvető dolgot nem tudtok megbeszélni?
2011. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy többször megkérdeztem, hogy ezt miért csinálja. Egyedül akar lenni, nem azért mert nem szeret, hanem azért, mert átgondolja a napját, miérteket keres, állítólag így kimegy belőle a feszültség. Ezen kívül álló munkát végez, és igencsak jól esik neki megpihenni kicsit. Tudom, most sokan lehurrognak, hogy miért nem a nappaliban stb... Én tiszteletben tartom ezt, ha neki ez a napi rutinja, nem fosztom meg ettől, így is sok áldozatot hoz értünk.
2011. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!