Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon elmebeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elmebeteg gondolat, hogy a volt exeimtől néha megkérdezem, hogy vannak?

Figyelt kérdés
Olyan volt "kapcsolatokra" gondolok, amik egy-két hónapig tartottak.
2011. júl. 21. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel nyilvánvaló, hogy vannak. Miért szűntek volna meg?
2011. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, hülyén írtam :D Szal a hogylétük felől érdeklődök.:) 3-4 havonta, amikor éppen eszembe jutnak.
2011. júl. 21. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Háát ez elég kényes dolog.

Van akit nem zavar de van akit igen.

Vannak olyan ismerőseim akik jóban vannak az exükkel meg minden. De olyan haverom is van aki külföldig szaladt ,hogy a volt barátnője ne legyen mindig a látószögébe.

Nem azért mert ennyire utálta hanem hogy ne emlékeztesse a múltra ami már nem lehet újracsinálni. Szóval ez egyénfüggő mindenkinél más és más. Miért szóvá tette ezt valaki??

2011. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tette szóvá senki, csak felőlem nem érdeklődnek. Én meg úgy vagyok vele, hogy mégiscsak beengedtem az ágyamba őket.:S
2011. júl. 21. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem elmebeteg gondolat, akár lehet csak kedves érdeklődés is. Mondjuk 1-2 hónapos nem jött össze kapcsolat után évekig keresni a másikat lehet, hogy értelmetlen, főleg ha mondjuk ők voltak azok, akik azt mondták, hogy ne folytassátok. Elképzelhető, hogy nem kíváncsiak rád, és ezt szerintem nem is szabadna zokon venned.

A másik meg, hogy ha keresed is őket, ne azért, mert nem tudod őket elengedni, és esetleg arra vagy kíváncsi, ogy van-e valakijük...

2011. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Általában én vagyok elégedetlen. Nem szoktam a párkapcsolatuk felől érdeklődni, csak hogy jól vannak-e, meg mi van velük, de lehet meg vannak sértve. Egyedül a volt nejem normális, mondjuk ott ő hagyott el.
2011. júl. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!