Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha együtt élek a párommal már fél éve, és azt mondja nyugit akar? Nem mintha amúgy basztatnám, max megkérdezem hogy eszünk e, nézünk e vmt együtt vagy megyünk e vhová. én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyugi alatt mit értesz? Szünetet akar? Mert így több féle képpen értelmezhető: Lehet besokallt, és új vizekre evezne, vagy már van valakije, és gyáva megmondani. Vagy ellaposodott a kapcsolat, izgalmakra vágyik. Tegyél róla, hogy ne akarjon nyugit. Okozz neki "szívrohamot". Vegyél szexi fehérneműt, képráztasd el. Minden pasin a farkán és a hasán fogható meg. Főzz is neki valamit:)
2011. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nyugit otthon akar! nem mással, nem akar elmenni, nem akar szünetet csak hogy hagyjam őt! de nem értem hogy mit kéne hagynom? eddig se volt semmi .. egyszerűen megkérdeztem h enne e velem vagy ilyesmi ?!! és akkor.. most ezeket hagyjam el ? nem értem.. az ágyban jó minden, és megkap mindent.. akkor isteni és neki is minden jó.. alapjáraton nem értem őt most emiatt. Arra gondoltam hogy azért van mert amikor ő ezt mondta én elmondtam neki , hogy elegem van abból hogy ha vm baj van nem számíthatok rá.. és sztem azért mondta hogy neki is legyen már vm baja, és hibáztathasson ő is engem.. :( de van ilyen?? :S
2011. jún. 22. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!