Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha ugyanazt a parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ugyanazt a parfümöt használom mint az exe?

Figyelt kérdés

Már rég imádom ezt az illatot,egyszercsak megszagolt és kérdezte mi ez?Mondtam milyen prfüm és megkért,hogy ne használjam,mert egy olyan exe használt ilyet akivel nagyon rossz viszonya volt.

Ennek már 2 éve,de nem tudtam lemondani róla,olyan édes illata van,imádom.

Titeket zavarna fiúk?

És ha már megkérdeztem mit gondoltok erről a parfümről?(Már aki ismeri)

Annyi drága parfümöt próbáltam,de ez olcsó és igazán sokáig tart.

Köszi!

[link]


2011. júl. 21. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nembaj, sokan használják azt.
2011. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát... én ilyesmikbe nem kötnék bele.

Nem tudom... megmondhatod a barátodnak, hogyha eddig negatív gondolatokat kapcsolt az illathoz, akkor most kapcsolja ezentúl hozzád, és gondoljon arra, hogy te szereted és ez a te illatod. Nincs jobb ötletem... :S

2011. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, én váltanék. Mármint parfümöt. :D

Valami hasonló, de mégis másra...

Nekem egy srác azt mondta, hogy olyan a hangom (telefonon), mint a volt barátnőjének... Na, azóta mindig ez jut eszembe, ha beszélünk... :D

2011. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg: "Az nem zavar, hogy egy levegőt szívsz vele?" És hagyd faképnél. Eredmény? Siker :)
2011. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt a parfümöt csak akkor használd, ha nem találkoztok, a randikra meg újíts be egy másikat.
2011. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SancikaJohnny ***** válasza:
Ha igazan odavagy erte, akkor randikon olyat hasznalj, amilyet o szeret, amugy meg ugysem tudja meg :D
2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De már együtt lakunk:D
2011. júl. 21. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
hát azt nem tudom h a pasimat zavarná e ha ugyanolyan parfümöt használnék mint az exe,de azt tudom h engem rohadtul zavarna ha tudnám h az illatom az exére emlékezteti.már alapból ezért váltanék.
2011. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne aggódj, az a pasi hibája ha nem tud felejteni, mellesleg egy illatról van szó, ami sok embernek tetszhet. Mondd meg neki, hogy az akkor volt, és te sosem leszel az a bizonyos lány.


Jó magam is használtam ilyet, és sokan díjjazták is. :P :)

2011. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AndiBandi93 ***** válasza:
Az illat az nagyúr, sok emléket előhozhat a mélyből. Szerintem a szakítás elég nagy túlzás lenne. Egyszerűen válts parfümöt. Most képzeld el fordított helyzetben: a pasid ugyanazt a parfümöt használná, mint az exed, aki viszont kihasznált, hazudott neked, aztán félredobott, mint egy szakadt rongyot. Na? Szerintem érdemes meghozni ezt a "hatalmas áldozatot" és leváltod a parfümöd, hogy ő jobban érezze magát. Vagy ennyire fontos az a parfüm? Szerintem nem egy üveggel akarsz majd esetleg szeretkezni (vagy ha komolyan tervezel, gyereket csinálni) hanem vele... Most őszintén: lehet ő életed párja, és egy sz*ros parfüm fontosabb nála? Parfümből van elég, de igazi férfiból csak kevés...
2011. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!