Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha a barátnőtöknek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtöknek, a legjobb barátnője nála jóval szebb, arra ti hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyom a barátnőmet és inkább a szebbet választom!

Jaaj ilyen kérdést....

2011. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Látom féltékeny vagy.


Úgy reagálnék, hogy sehogy. Embere válogatja, én meg értelmiség vagyok, nem pedig ...

2011. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok féltékeny,nincs kapcsolatom jelenleg csak érdekel :)
2011. okt. 8. 12:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy barátnőm aki nagyon szép, sokkal szebb mint én, kb a barátom ideálja...

de most mit csináljon? :| érdekes kérdés

engem szeret azért van velem

2011. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenkinél van szebb és jobb, de ha én a barátnőmet szeretem, akkor Claudia Schiffer sem érdekel, nemhogy a legjobb barátnő.
2011. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél van szebb(kivéve Angelina Joliet:D). De nyilván mindenkinek a szerelme a legszebb, legalábbis én így vagyok vele, ha szerelmes vagyok. Akkor nem érdekel más nő.
2011. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :)
2011. okt. 8. 13:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha lenne bnőm, másra nem tudnék nőként nézni. Ne magadból indulj ki :)
2011. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Solarian ***** válasza:
100%
Nme reagálnék semmit. NEm véletlenül az adott illető a barátnőm...
2011. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Érzelem kérdése. Ha szerelmes vagy úgyis ő a legszebb legvonzóbb.. Ha meg nem, csak együttvagytok jobb is ha kiugrasztod a nyulat a bokorból!

Gázabb ha már családod van és előjön egy szebb nőstény. Mert azért a családnál már más érdekek is előjönnek gondolok itt leginkább a gyerekekre!! Szóval én gyerek párti vagyok mintsem hogy egy pár numeráért odavesszen amit eddig építettem. Persze biztos létezik az a Nő de létezik -e az a férfiszív, hogy nemet mondjon?

2011. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!